fbpx  
Home » ­ » Таємні накази перед початком війни

Таємні накази перед початком війни

29.01.2023 17:47 Категорія: ­ Влада Кримінал Новини


…Читаю відкриті джерела інформації і дивуюся випадковим збігам, які сталися в перший тиждень вторгнення Мордору в Україну.

 

Наведу приклади подій, які відбувалися одночасно в різних куточках України:

 

На кордоні з Білоруссю на момент вторгнення не було наших військ, лише прикордонники;

Більшу частину військ Нацгвардії вивели з аеродрому Гостомель, залишивши лише 150 строковиків на охорону

Аеропорт Жуляни залишився без охорони взагалі. Ні поліції, ні національної гвардії. Генерал Кривонос, який на той час не мав посади і волонтери облили злітно-посадкові смуги Жулян мастилами та взяв аеропорт під охорону;

За тиждень до вторгнення генерал Залужний отримує наказ перекинути всі війська з Харківського напрямку до зони ООС, і просто “не встигає” це зробити, тим самим рятуючи Харків від окупації;

Наприкінці 2021 року будуть розчищені всі проходи з окупованого Криму на територію України, а орки за добу виявляться аж під Миколаєвом;

Майже всі Джавеліни, NLAW та Стінгери, передані Великою Британією та США на момент вторгнення, знаходяться на складах на Яворівському полігоні, і лише мізер передано ЗСУ;

Татьяна Чорновол та Сергій Пашинський експортують – рятують Стугни та Нептуни, не маючи жодних повноважень, а чиновники, які зобов’язані це робити, зникли;

Окружний адміністративний суд Києва, що належить судді Вовку, приймає від адвокатів Януковича позов про незаконне відсторонення його з посади президента, незважаючи на закінчення терміну;

Сама перша колона орків складається не з ударних частин, а з СОБР, з битами та щитами. СОБР йде не воювати, а розганяти мітинги, і дуже здивувався, коли їх почали спалювати.

 

Цей список можна продовжувати ще довго. Тут і раптове зникнення брехливого президента Єрмака на тиждень, і парад форми орків, і боєкомплект з їжею на 3 дні, і списки осіб, які будуть знищені орками, і багато багато багато іншого.

 

У мене сильне відчуття, що орки виконали свою частину домовленості – типу ми просто тихо зайдемо, нікого поки не чіпаючи. А “шановні партнери” здають оркам без бою Київ, Харків, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв.

 

Дуже схоже на договірняк. І я повністю вірю, що наш малий герой Зе ні до чого, його просто грали в темряві. В Україні Єрмак і його команда давно керують і економікою, і міжнародними відносинами, і поліцією з Нацгвардією, і навіть ЗСУ намагається очолити. Окрім Єрмака, всі коридори влади повно шанувальників тухлої моркви.

 

Все, що я перелічив вище, не може бути пояснено простим запамороченням та ухиленням від виконання службових обов’язків людьми на високих посадах. Один Баканов не зміг зрадити Україну. А Баканову навіть не пред’явили звинувачення. А заарештовані лучники на кшталт Богуслаєва підтверджують мою гіпотезу – Україну готували до здачі оркам. Готували на найвищому рівні. І я не виключаю, що були відповідні словесні і можливо навіть письмові накази правоохоронним органам не чинити опір.

 

✌️Що стало на шляху? Виручило те, що ЗСУ, командування ЗСУ, офіцери та бійці, нацгвардія, поліція та прості громадяни почали просто виконувати свої обов’язки згідно Конституції – знищувати окупантів. І всі домовленості впали. Орків почали мінусувати сотнями і тисячами, пуйло відчув себе покинутим/обманутим лохом, а карусель смерті і геноциду почала крутитися…

—————————–

Чонгар – то “фігня” – «просто проєбалі»?? так от вам факти що не потребують розслідувань.

у 19-20 році Зеленський оголосив оптимізацію та скорочення ЗСУ. – в нуль розформована одна частина.

 

І згадки про це ви не знайдете ніде – інфу про її розформування знайдено у судовому рішенні, бо там з ЗП накосячили:

 

Як ви думаєте без гугля що то за частина – А0229 ? -ТАНКОВИЙ батальйон ДШВ в Овруцькому районі …..Овруцький район є прикордонним районом, що межує з Республікою Білорусь.!!!!!

Тож .. ВЧ А0229 це був зачаток бригади, що мала бути розгорнута на прикриття Київа із сторони Білорусі.!!!

Сформована вона була указом Порошенко.

Розформована указом Зеленського.!!!!

І жодної заміни цій бригаді Зеленский не зробив.

 

Напрямок з Білорусі таким чином був оголений.

І під цим рішенням стоїть підпис Зеленского ОСОБИСТО!

За дивним збігом обставин саме з напрямку, що мала прикривати ця частина стався основний удар рф.!!! ПОЯСНЕННЯ ТРЕБА?????

А тепер вишенька на торті – пам’ятаєте повідомлення про багатокілометрову корку з військової техніки рф у напрямі Київа? … так от пропускна здатність доріг була дуже важлива при плануванні удару на Київ.

 

У рамках великого будівництва під егідою та патронатом президента України – пана Зеленськго!!!!!!!! траса на Чорнобиль була реконструйована ТА РОЗШИРЕНА!!!! Розширена блдь!! дорога по якій їздить 1-2 авто на день.

За дивним збігом обставин ( черговий раз) ця дорога стала однією з головних для наступу рф і саме її розширення дуже посприяло прискореному просуненню частин агресора.!!!!

Загалом маємо лише по київському сектору оборони … Зеленський розформовує війська, що мають прикривати Київ на напрямку головного удару армії рф та розширює дорогу по якій вони мають наступати … і робить весь комплекс цих дій з першого дня президентства – не втрачаючі часу.!!!

Але … все це співпадіння???? … все це не на часі??????

©️ Віктор Саклаков

Таємні накази перед початком війни Reviewed by on . ...Читаю відкриті джерела інформації і дивуюся випадковим збігам, які сталися в перший тиждень вторгнення Мордору в Україну.   Наведу приклади подій, які в ...Читаю відкриті джерела інформації і дивуюся випадковим збігам, які сталися в перший тиждень вторгнення Мордору в Україну.   Наведу приклади подій, які в Rating: 0

Додати коментар

scroll to top