fbpx  
Home » ­ » Вчителів на Тернопіллі змушували “пожертвувати” 10 тисяч на бенкет для гостей з міносвіти

Вчителів на Тернопіллі змушували “пожертвувати” 10 тисяч на бенкет для гостей з міносвіти

23.11.2022 19:26 Категорія: ­ Влада Кримінал Новини Погляд


16-17 листопада в Тернополі гостював міністр освіти й науки Сергій Шкарлет. Разом з ним приїхала купа чиновників до файного міста – на Всеукраїнський освітній форум “Нові виміри безпеки: виклики та рішення”. В опорній школі селі Лозова, що у передмісті Тернополя, пішов поголос, що до школи завітає міністр! Але це не точно. Можливо, його заступник. Але точно треба підготувати БЕНКЕТ для високих гостей.

І хто ж заплатить за цей бенкет для начальства? Ви вгадали! – Вчителі.

Вчителі почали отримувати смс з вимогою здати по 250 грн. В школі 40 викладачів. Бюджет бенкету мав бути 10 тисяч гривень. 

Треба віддати належне, не всі вчителі погодилися скидатися грошима на закуску для гостей з міністерства. А деякі розповіли про здирництво журналістам, зокрема, мені.

Чутки про те, що про вчительський фонд на бенкет дізналися журналісти, дійшли й до організаторів урочистостей) І цього (навіть не журналістського розслідування, але лише наміру його зробити) виявилося достатнім для того, щоби гроші вчителям повернули. В моїй практиці такий успіх вперше).

А що ж бенкет? О, міністерські гості голодними не залишилися! На відміну від школярів, яких того дня не пускали до їдальні, поки високі гості не побенкетують. 17 листопада, як ви пам’ятаєте, був черговий масований ракетний обстріл. ЯК і по всій Україні, на Тернопіллі й в селі Лозова була повітряна тривога, тому графік заходів і час бенкету зсунувся. І діти мусили сидіти голодними, поки не мине повітряна тривога, поки потім гості не пообідають.

І сміх, і гріх. Що ж там на столах було, що ті наїдки (і напої?) треба було ретельно ховати від дитячих очей?

Смішно і гірко, що вчителів, яких напередодні змушували скидатися на бенкет, теж на частування не запросили. Чому? Боялися, що розкажуть про здирництво міністру? Він та його заступники, зрештою, у Лозову того дня не приїхали. Перелік гостей є у публікації на сайті Байковецької ОТГ, в якій перебуває село Лозова. Хоч і не міністр, але люди також цікаві – чом би не влаштувати неформальне спілкування із вчителями?

Питань багато. Деякі з них, зокрема, хто таки заплатив за бенкет у школі в Лозовій та які є інструкції в МОН щодо участі в подібних частуваннях для посадовців міністерства я надішлю у формі запитів про публічну інформацію до школи й в міністерство.

Але головне питання: чому навіть під час війни, яка перероджує наш народ через неймовірний героїзм і невимовний біль, оці жлобські радянські практики залишаються – збити на обід гроші з вчителів, самих вчителів не запросити, а на нараді з приводу витоку інформацію про всю цю історію клясти “зрадників” і повсякчас згадувати Бога?

Застерігаю дуже набожних керівників освітнього закладу від переслідування вчителів, які відмовилися здавати гроші, і тих, кого підозрюють у спілкуванні із журналістами.

“Велику, якщо хочете правду, велику покладено на вас потребу доброчесності, бо ж усі дії ваші – перед очима всевидющого Судді!”, – писав філософ Боецій. А тут ще й гаджети, що пишуть звук, фото і відео;)

Джерело: https://blogs.pravda.com.ua

Вчителів на Тернопіллі змушували “пожертвувати” 10 тисяч на бенкет для гостей з міносвіти Reviewed by on . 16-17 листопада в Тернополі гостював міністр освіти й науки Сергій Шкарлет. Разом з ним приїхала купа чиновників до файного міста – на Всеукраїнський освітній ф 16-17 листопада в Тернополі гостював міністр освіти й науки Сергій Шкарлет. Разом з ним приїхала купа чиновників до файного міста – на Всеукраїнський освітній ф Rating: 0

Додати коментар

scroll to top