fbpx  
Home » ­ » Інтернет-видання звинуватило Сергія Надала у виведенні мільйонів доларів у США напередодні війни

Інтернет-видання звинуватило Сергія Надала у виведенні мільйонів доларів у США напередодні війни

13.09.2022 14:29 Категорія: ­ Влада Новини

Вчора один із сайтів Тернополя “Політерно” опублікував ціле журналістське розслідування стосовно мера міста Сергія Надала. Видавництво транслювало весь алгоритм дій, за допомогою яких мер виводив свої активи з України. 

https://politerno.com.ua/2022/09/12/osobnyak-za-2-mln-naperedodni-vijny-zvidky-u-donky-sergiya-nadala-koshty-na-shykarne-zhyttya-v-mayami/#

В Україні долі дітей високопоставлених чиновників не завжди можна позаздрити. І це стосується не самого стилю життя, пов’язаного з фінансовими можливостями батьків, а того, наскільки це життя можна виставляти на показ. Дорого, яскраво, красиво, цікаво – але на для загалу, бо в годувальника можуть виникнути проблеми.

Коли чиновнику нема чого приховувати, що трапляється не дуже часто, то його рідні ведуть відкритий образ життя і не бояться публічності. Ми маємо приклади політиків Тернопільщини високого рангу, рідним котрих не потрібно маскуватися і дотримуватися шпигунських правил конспірології, аби ЗМІ не знайшли чогось, що б не відповідало рівню доходів глав сімей. Але є в Тернополі один поважний чиновник, який зробив все можливе, щоб життя його єдиної дитини стало недосяжним не те, що для журналістів, але й для знайомих їй людей. Ми маємо на увазі міського голову Тернополя Сергія Надала. А причин ховати свою єдину наслідницю у нашого мера більш ніж достатньо.

Богемне життя і «юридична практика» Анастасії

Почнемо  з того, що відразу після закінчення школи Анастасія Надал почала приносити татові багато клопоту. На початку 2015 року у Тернополі прогримів скандал – ряд ЗМІ, у тому числі всеукраїнських, опублікували скріншоти із мережі Instagram, на яких були фото із закордонних туристичних подорожей Анастасії. Серед відвіданих донькою Сергія Віталійовича світових перлин були і Marina Bay Sands у Сінгапурі з величезним басейном на даху, і круїзні лайнери, і Маямі, і Багамські острови.

Публікації наробили багато шумихи і Анастасія Надал була змушена зникнути з публічного інтернет-простору. В цей час дівчина навчалася у Львівському національному університеті імені Івана Франка і великою несподіванкою для тернополян стала інформація журналістів про те, що сім’ю мера годує донька.

Зокрема, журналісти писали, що до 2016 року статки Сергія Надала були незначними, відзначалося, що у 12-13-роках мер Тернополя жив мало не в борг. Трохи згодом, на кінець 2015 року в міського голови з’явилося 380 тисяч грн. заощаджень, а станом на 2016 рік – цілих 400.

У цьому році він отримав 321 тис. 324 грн. доходу. Жодних фінансових витрат, згідно з декларацією, у Сергія Віталійовича не було – хоча вони були, але він їх не оприлюднив. Банківські рахунки мера не порожніли: на них знаходилося 65 тис. 119 грн., 2 тис. 84 дол. США (еквівалентно 56 тис. 663 грн.), 997 євро (що еквівалентно 28 тис. 334 грн.). Тож мер задекларував 250 тис. грн. готівки. Загалом це і склало 400 тис. 116 грн. Тож нічим визначним у легальному фінансовому плані Сергій Надал не виділявся.

Але після скандалу із коштовними подорожами доньки Сергій Віталійович зрозумів, що так справи не підуть – необхідно легалізувати певні фінансові можливості наслідниці.

Так на світ з’явилася декларація про доходи сім’ї, згідно із якою Анастасія Надал від здійснення підприємницької діяльності у 2016 році отримала 1 млн. 423 тис. 850 грн. доходу та зберегла 320 тис.  грн. готівки. Ще 61 тис. 836 грн. знаходилося у неї на депозиті в «Укрсиббанку». Звісно, цей факт викликав справедливі сумніви у громадськості щодо прозорості сімейного бюджету мера.

Дружина Сергія Віталійовича, Олена, спробувала переконати журналістів, що її дочка «вже декілька років займається юридичною практикою і веде корпоративних клієнтів», але враження це ні на кого не справило. Будемо відвертими – мало ймовірно, щоб студентка 2-го курсу, тим більше та, що веде богемне життя і подорожує світом більше, аніж вчиться, могла заробити «юридичною практикою» кілька десятків тисяч доларів за рік. Фахові юристи відверто насміхалися над «заробітками» доньки міського голови, адже навіть дуже досвідчені правники не завжди здатні заробити такі суми за такий короткий термін. Про подорожі світовими родзинками годі й казати. Та як би там не було, саме такий фінансовий стан показала сім’я Сергія Надала у 2016 році.

Для чого ми, власне, про все це згадали? Пояснюємо. Далі починається життя якоїсь не тої доньки міського голови Сергія Надала. «Якоїсь не тої» тут треба розуміти дуже буквально. Адже навіть фізично дівчина дуже змінилася.

І що дивно – вирішила проміняти таку «прибуткову» для себе сферу, як «юридична практика з корпоративними клієнтами» на… індустрію гостинності.

Привіт Швейцарія

З акаунту Anastasia Anastasia у Facebook із скріншоту вище  і почалося наше розслідування. Як колись казав Сергій Надал журналістам – Анастасія дуже захоплюється соцмережами і йому це не дуже подобається. Ще б пак…

На одному з опублікованих у ЗМІ скріншотів 2015 року з Instagram Анастасії ми помітили коментар хлопця, як нам здалося, близького до доньки тернопільського мера. У Facebook ми знайшли його акаунт і під одним з фото звернули увагу на коментар дівчини під ніком Anastasia Anastasia. Так і почалася наша подорож у нове життя доньки міського голови Тернополя.

Анастасія Надал здобула ступінь спеціаліста Львівського університету у 2017 році і, мабуть, знявши з рахунків усі свої «зароблені» на «юридичні практиці» гроші, вирушила продовжувати студентське життя на Женевське озеро у Швейцарію в університет Glion Institute of Higher Education – один із найпрестижніших ВУЗів цієї країни з навчання у сфері гостинності, який отримав звання Кращої Школи готельного менеджменту 2015 року. Анастасія навчалася у головному кампусі в Монтре́.

Glion Institute of Higher Education – це приватна школа менеджменту гостинності з кампусами в Швейцарії та Великобританії. Він належить Eurazeo, приватній інвестиційній компанії, розташованій у Парижі, і є частиною освітньої групи Sommet Education.

На Glion Institute of Higher Education ми вийшли через «лайки» під фото Anastasia Anastasia хлопців-іноземців, яких об’єднував один елемент з особистої інформації у профілях – саме цей навчальний заклад. До речі, переконатися у тому, що знайдений акаунт належить Анастасії Надал ми змогли теж через «лайки», але вже людей з оточення міського голови – кілька службовців міської ради уважно стежать за життям доньки свого начальника.

Трохи згодом у LinkedIn (соцмережа для пошуку і встановлення ділових контактів) ми з’ясували, що Анастасія Надал відівчилася у Glion Institute 2 роки – з 2017 по 2019 рік. Перший рік навчання проходив на магістратурі (Master), другий – як стажування в Маямі у США.

Навчання в школах готельного бізнесу Швейцарії вважається одним з найдорожчих. Glion Institute за вартістю навчання мало чим відрізняється від Оксфорду чи Кембриджу.

Вартість навчання на 2022 рік:

Як бачите, рік навчання на магістратурі в Glion Institute міг обійтися Надалам у близько 60 тисяч Євро, плюс-мінус проживання, харчування, ну і додаткові витрати. Не знаємо, чи вистачило Анастасії на навчання грошей, «зароблених юридичною практикою», чи довелося знову «заганяти» батька у борги, але після року магістратури в Швейцарії Анастасія дозволила собі подорож за океан на стажування у сонячне Маямі в п’ятизірковий готель The St. Regis Bal Harbour Resort.

Маямі та одруження із не-мільйонером

Про життя доньки Сергія Надала у Маямі ми чули раніше від кількох джерел серед тернопільських політиків на рівні чуток. Конкретних даних не було, але… Знову ж таки, на допомогу нам прийшли ненависні Сергію Віталійовичу соцмережі. Під тим самим фото Анастасії у Facebook  нам зустрілися кілька «лайків» від жителів цієї перлини півдня США. А тому, закривши тему навчання у Швейцарії, ми почали вивчати офіційні реєстри Маямі.

Звісно, не без допомоги добрих людей із Флориди, ми знайшли сайт реєстрації шлюбів і відразу потрапили на героїню нашого матеріалу.

Ну а далі, як то мовиться, пішло-поїхало. Зятя тернопільського міського голови звати Рубен Джеймс Родрігес – американізоване додаткове ім’я важливе, тому що Рубенів Родрігесів в Маямі, як Микол Панасюків в Україні.

Як бачимо, пара розписалася 12 грудня 2019 року. Анастасії та Рубену на той момент було 24 та 27 років відповідно. Весілля справляли в Україні і це теж дуже цікава історія, про яку в Тернополі ніхто з обивателів не чув геть нічого. Воно й не дивно…

Як і все, що стосується доньки Сергія Надала – весілля було явно поза межами фінансових можливостей мера трьохсоттисячного західноукраїнського міста. Гуляли його у Львові в одному з найфешенебільніших готельно-ресторанних комплексів України – Edem Resort Medical & SPA, який, за інсайдерською інформацією, належить сірому кардиналу партії «Свобода» Ігору Кривецькому, відомому в певних колах під прізвиськом «Пупс».

П’ятизірковий комплекс, заповітне місце Сили поблизу Львова на березі кришталево чистого озера, п’ятизірковий готель, медичний центр відновлення здоров’я, SPA-центр, 50 кришталевих джерел, що наповнюють озеро Молодості, арт-простір, ландшафтний парк скульптури, перший в Західній Україні гольф-клуб, виноградники та сад і город, власні конюшні та мисливські угіддя…

Сказати що це дорого і люксово – нічого не сказати.

У нас є багато відеосюжетів та фотографій з казкового весілля доньки мера Тернополя, але показуємо лише кілька з них.

   

Відео та фотографії скачано зі сторінки Ани Дейзі Родрігес з відкритим доступом у Facebook

Беззаперечно – загалу таке дійство Сергій Віталійович показати не міг і навіть сама наречена похвалитися шикарним весіллям перед знайомими шансу не отримала. Про це весілля знали лише члени сім’ї і запрошені гості, з яких бралася обітниця не публікувати фотографії з молодятами.

Фотоальбом з весілля Анасії та Рубена – єдиний в портфоліо фотографа закритий на пароль – незавидна доля ховатися усе життя, про яку ми згадували на початку нашої розповіді.

Тільки одні обручальні кільця Cartier молодят можуть коштувати від 1250 $ за штуку (якщо це біле золото) до 2620 $ (якщо це платина). Їх ми помітили на весільному відеоролику.

Для когось виявиться дивним, а для декого і цілком закономірним, але до найближчого оточення міського голови Тернополя, як з’ясувалося, належать власники будівельної компанії «Технобудцентр», яка виграє усі тендери на ремонти і обслуговування доріг у Тернополі та області. Як засвідчують кадри, і Юрій Ханін і Андрій Ярема з дружинами були присутні на весіллі доньки Сергія Надала (на відео вони не дуже задоволені тим, що їх знімає мати нареченого).

Був серед гостей і тернопільський забудовник, власник «КреаторБуду» Ігор Гуда з дружиною. Про те, що він отримує «найсмачніші» ділянки під свої будинки знає увесь Тернопіль.

Серед наближених до мера Тернополя і начальник Тернопільського відділу УМВСУ в Тернопільській області Петро Гукалюк, і начальник головного управління ДСНС України у Тернопільській області Віталій Поворозник з дружинами.

Маємо передчуття, що після демонстрації кадрів з весілля Анастії та Рубена, а також подальших результатів наших досліджень, Сергій Віталійович і його підтримка заявлять, мовляв, то наречений Рубен Рубенович такий багатий, а на Швейцарію і стажування в Маямі Анастасія заробила «юридичною практикою».

Спішимо завірити – Рубен Джеймс Родрігес далеко не мільйонер. Більше того, його сім’я веде досить скромний спосіб життя. Мати, Ана Дейзі, переїхала у США із Сельвадора. Вона працює в кафетерії Latin American Grill і виконує достатньо широкий спектр обов’язків: від офіціантки до прибиральниці і продавщиці з вікна. Про це вона відверто розповідає у соцмережі Facebook. Кафе Latin American Grill з її фото ми теж знайшли в мережі.

Про діяльність батька, Рубена-старшого, нам нічого не відомо, але живе сім’я у дуже простому будинку, купленому в 2011 році за 170 тисяч доларів.

Судячи із документів про купівлю, більш ніж вірогідно будинок оформлявся в іпотеку, яку сім’я й виплачує усі ці роки. Ви можете переконатися, що це явно не помешкання кубинських багатіїв.

У батьківському домі Рубен жив до зустрічі із Анастасією Надал, що ми помічаємо не лише з реєстрів, але й з фотографій у Facebook.

Дейзі відверто розповідає про своє помешкання:

Рубен навчався у державному університеті Флориди, вартість навчання у якому встановлюється відносно річних доходів сім’ї. За даними ЗМІ, це один з найдешевших університетів США. Закінчив Рубен цей ВУЗ у 2019 році, паралельно працюючи на рецепції в готелі The St. Regis Bal Harbour Resort, де у 2018 році і познайомився із стажеркою елітного швейцарського університету – донькою міського голови Тернополя.

Соцмережі, знову ж таки, допомогли нам в усьому розібратися. Ось скріншот з профілю Рубена в професійній мережі LinkedIn з усією хронологією подій, як і в профілі Анастасії:

Тимчасове житло Анастасії

Де жила донька Сергія Надала після того, як приїхала в Маямі на стажування – нам достеменно не відомо. Громадяни США не отримують прописки, вони лише вказують місце проживання за тих, чи інших обставин. Є також право власності на майно, але до цього місця ми ще дійдемо.

Занурившись у різні реєстри Маямі, ми знайшли як куплену Анастасією та Рубеном нерухомість, про що розповімо нижче, так і орендоване житло.

Саме в орендованих апартаментах шикарного кондомініуму «Mint» за адресою 92 SW 3 ST в самому центрі Маямі в районі Брікел (Brickell) і проживала, за всіма ознаками, Анастасія, ще тоді Надал, після переїзду на сонячний берег Флориди влітку 2018 року.

Апартаменти 2910 та 4411 мають своїх власників, яких з нашою парою нічого не пов’язує. Іншими словами – Анастасія Надал, а згодом і молода сім’я Родрігесів могла їх тільки орендувати.

Даних про осіб і дати щодо оренди цих приміщень знайти неможливо, ми лише бачимо, що Анастасія і Рубен реєстрували в цих апартаментах свої компанії (наводимо дані з офіційного реєстру компаній штату Флоріда – SunBiz), а також вказували їх, як фізичну або поштову адреси, у тому числі при голосуванні на виборах.

При цьому необхідно зазначити, що реєстрація компанії за фіктивною адресою у США є порушенням. За законом, адреса компанії може бути адресою магазину, офісу або місцем проживання реєстранта, але в будь-якому випадку це має бути фізична адреса, а не поштова скринька. І тому реєстрант повинен бути готовим вказати цю адресу в загальнодоступному списку. Основна адреса в установчих документах і річних звітах – це номінально місце, де збираються власники, учасники або менеджери, щоб керувати бізнесом. Туди надходить уся кореспонденція від контролюючих органів, туди можуть навідатися і перевіряючі.

Звісно, Анастасія та Рубен, які-неякі юристи за освітою, знають усі ці нюанси. Вони вказали апартаменти 2910 та 4411 під різними статусами, що доводить – молоді люди мали б там знаходитися значну частину часу.

Профайли компаній, які Анастасія та Рубен реєстрували в зазначених апартаментах

А ось і дві виписки з офіційних реєстрів резидентів, в яких і Рубен і Анастасія вказують спільні і не тільки адреси, як місце проживання:

У випадку Рубена вказано шість адрес, серед яких є спільні з Анастасією. Перша адреса – апартаменти 2910 на 92 SW 3 ST «Mint». Друга – оформлена спільна з Анастасією власність 634 NW 208th DR, про неї трохи нижче. Третя – адреса дідуся і бабусі. Четверта – адреса батьків Рубена-старшого і Дейзі (ми згадували про неї вище). П’ята – апартаменти 4411 на 92 SW 3 ST «Mint». Шоста – без номера будинку, можливо вказаний спортивний гуртожиток.

У випадку Анастасії вказано 2 адреси спільно з Рубеном і одна без нього. Перша – апартаменти 2910 на 92 SW 3 ST «Mint». Друга – оформлена спільна з Анастасією власність 634 NW 208th DR, про неї трохи нижче. Та, що закріплена за Анастасією, але без Рубена – теж власність, родзинка нашого розслідування і про неї наостанок.

Як бачимо, в апартаментах 4411 Анастасія не «засвітилася», але ми переконані, що обидва помешкання використовувалися Родрігесами в різні часи, як тимчасові резиденції для реєстрації компаній та для проживання в центрі Маямі – щоб у часи «трафіку» не добиратися з роботи до постійного місця проживання на півночі міста. Адже, якщо по приїзду у США в 2018 році Анастасія Надал змушена була жити в орендованому житлі, то згодом просто користувалася ним, працюючи з 2020 по 2022 рік в компанії «Marquis Association Management», офіс якої знаходиться буквально в кварталі від 92 SW 3 ST «Mint».

Пропонуємо увазі читачів інтер’єри апартаментів, які молодята орендували в шикарному кондомініумі «Mint».

Апартаменти 4411 Анастасія та Рубен могли орендувати за 3000 – 3500 $ на місяць. В них гостинна з кухнею, дві спальні з окремими гардеробними і дві ванні кімнати. Ціна на скріншоті вказана за продаж житла, у доступі є й рентова вартість. Такий вигляд воно мало за часів оренди Родрігесами:

Апартменти 2910 Родрігеси могли орендувати теж за 3000 – 3500 $ на місяць. Фото на сайтах з продажу-оренди нерухомості Маямі виставлені дуже давні й без меблів. В них теж гостинна з кухнею, дві спальні з окремими гардеробними і дві ванні кімнати. Ці апарти здаються в оренду лише терміном на рік – не менше, і за історією оренди могли здаватися якраз в період прибуття Анастасії в Маймі в серпні 2018 року, а також пізніше:

Перше власне помешкання

Якщо ви помітили, то на скріншоті з файлу реєстрації шлюбу Анастасії та Рубена вказане місце проживання як нареченого так і нареченої – район Pembroke Pines в окрузі Broward.

Знайшовши реєстр виборців Флориди і виписки адрес проживання, які показано на скріншотах вище, ми відшукали і ще одну адресу голосування Рубена Джеймса Родрігеса. Цю ж адресу, як спільну з ним вказує і Анастасія – 634 NW 208th DR Pembroke Pines.

Це і є перше куплене житло наших Анастасії та Рубена Родрігесів в місті із найдорожчою нерухомістю в світі. Точніше, купував його ще неодружений студент Рубен, а згодом співвласницею майна стала і його вже дружина Анастасія.

Після того, як Анастасія Надал переїхала в Маямі, вона, як ми зазначали, вірогідно жила в одних із згаданих апартаментів в «Mint». Як вказується у її профілі в LinkedIn, рік часу вона проходила стажування в готелі, в якому познайомилася з Рубеном. В серпні 2019 року Анастасія завершила стажування. В цей час, судячи зі всього, в неї вже почалися теплі відносини з Родрігесом, адже студент державного університету і працівник рецепції в готелі, по-перше, переходить на роботу в інший готель (про це Рубен теж звітує у LinkedIn) і, по-друге – купує коштовне власне житло.

Ось виписка з реєстру власності майна округу Broward, із якої взнаємо, що хлопець-студент, який працює на рецепції в готелі, щоб оплатити своє навчання і батьки якого не спроможні дарувати дітям кошти на дорогу нерухомість, в червні 2019 року купує таун-хауз у Pembroke Pines за адресою 634 NW 208th DR за непідйомні для нього 243 000 $ готівкою.

Варто зазначити, що, за нашими підрахунками, на цю покупку Рубен мав би працювати в готелі приблизно 10 років без зайвих витрат:

Через рік часу, в жовтні 2020 року, Рубен за номінальних 0,60 $ продає частку у цьому будинку вже своїй дружині – Анастасії Родрігес. Іншими словами, безкоштовно робить доньку Сергія Надала співвласницею майна.

А ще через рік, в листопаді 2021 року, чоловік і дружина Рубен і Анастасія Родрігеси продають вже за 300 000 $ цей таун-хауз (ціни на нерухомість в Маямі ростуть як на дріжджах), що цікаво, вказавши своєю поштовою адресою, знову ж таки, вже відомі нам апартаменти 2910 в кондо «Mint».

Утримання таун-хаузу обходилося молодій сім’ї в середньому у 4,5 тисячі доларів на рік.

Для повноти картинки надаємо фото будинку, разом з інформацією про продаж. У ньому, як і в апартаментах у «Mint», дві спальні з окремими гардеробними і дві ванні кімнати. Щоправда, на цих фото помешкання зображено із змінами нових власників (як бачимо, одна зі спалень стала дитячою):

Ще один момент. Якщо ви звернете увагу на сторінку Анастасії Родрігес у Linkedin то побачите, що наступним, після стажування в готелі, місцем роботи донька мера Тернополя вказала фірму Marquis Association Management з обслуговування люксових житлових об’єднань, про що ми теж вже згадували. Там вона починає працювати з серпня 2020 року.

Іншими словами, після закінчення стажування у 2019 році Анастасія дозволила собі цілий рік взагалі не працювати. І це в Маямі! І це у той час, коли дівчина-стажерка орендує апартаменти в центрі міста, а її хлопець-студент за дивних обставин купує коштовне житло.

“” Ми вважаємо, що дороге життя Анастасії Надал в Маямі – оренда фешенебельних апартаментів в самому серці міста за $ 3000-3500, в цей самий час цілий рік байдикування, купівля її хлопцем таун-хаузу за $ 250 000, в якому він згодом передає їй власність – все це завдячуючи батькові, міському голові Тернополя.

Але це, як з’ясувалося, не межа його щедрості…

Інтернет-видання звинуватило Сергія Надала у виведенні мільйонів доларів у США напередодні війни Reviewed by on . Вчора один із сайтів Тернополя "Політерно" опублікував ціле журналістське розслідування стосовно мера міста Сергія Надала. Видавництво транслювало весь алгоритм Вчора один із сайтів Тернополя "Політерно" опублікував ціле журналістське розслідування стосовно мера міста Сергія Надала. Видавництво транслювало весь алгоритм Rating: 0

Додати коментар

scroll to top