fbpx  
Home » ­ » У США довели, що «Свобода» Тягнибока працювала на Януковича і Москву

У США довели, що «Свобода» Тягнибока працювала на Януковича і Москву

21.01.2022 17:39 Категорія: ­ Влада Кримінал Новини

Американське слідство довело, що ВО “Свобода” Олега Тягнибока працювала на експрезидента-втікача Януковича і Москву. Основним інформаційним джерелом розслідування є листи та свідчення політтехнолога, який працював на Януковича, Пола Манафорта. Саме він радив Януковичу критикувати ВО “Свободу” за антисемітські погляди і таким чином заробляти собі очки в світі.

“Ми активно пропагували концепцію антисемітизму як частину політики української опозиції. Ми робили це з часів укладення пакту із ВО “Свобода”, – зазначив Манафорт.

Борець із пропагандою Віталій Різнічук написав у своєму Facebook з посиланням на повідомлення в ЗМІ, що нові факти розслідування Мюллера (https://www.lawfareblog.com/documents-related-mueller-investigation) свідчать про фінансування політсили Тягнибока Януковичем і Москвою. Зокрема, він підкреслює, що свідчення Манафорта в США свідчать про те, що ВО “Свобода” повністю фінансувалася за гроші Партії регіонів та Росії.

В рядах регіоналів цю інформацію особливо не приховували. Виступ голови Тернопільської обласної організації Партії регіонів Ореста Муца на сесії обласної ради. Регіонал задається питанням, звідки у партії, яка так завзято виступає проти влади Януковича і повинна б знаходитися в опалі, таке фінансування? Депутат облради і голова місцевої ПР сам дає відповідь на це питання, розповідаючи про свій візит в київський штаб Януковича:

“2007 рік: я йду в партійний штаб отримувати гроші для виборчої кампанії. А за мною в черзі стоїть їхній лідер, Тягнибок! Так хто ж їх фінансував?” – запитує Муц.

У США довели, що «Свобода» Тягнибока працювала на Януковича і Москву Reviewed by on . Американське слідство довело, що ВО "Свобода" Олега Тягнибока працювала на експрезидента-втікача Януковича і Москву. Основним інформаційним джерелом розслідуван Американське слідство довело, що ВО "Свобода" Олега Тягнибока працювала на експрезидента-втікача Януковича і Москву. Основним інформаційним джерелом розслідуван Rating: 0

Додати коментар

scroll to top