Home » ­ » “Слуги народу” готуються до зміни керівництва Тернопільської ОДА. Областю тепер керуватиме жінка?

“Слуги народу” готуються до зміни керівництва Тернопільської ОДА. Областю тепер керуватиме жінка?

28.09.2021 19:38 Категорія: ­ Влада Новини

У Тернополі заговорили про ймовірну зміну вищого керівництва області. Кажуть, що в обласній організації “Слуга народу” роботою чинного голови ОДА Труша  задоволені далеко не всі. 

Натяки на кадрові зміни надходять і з Києва. На днях Цензор.НЕТ опублікував інформацію про те, що Олександр Корнієнко скинув у робочий чат «слуг» характеристики п’яти осіб, які можуть зайти у Верховну Раду на місця чинних депутатів.

Це станеться, якщо депутатів-списочників, які сьогодні працюють в раді, потрібно буде призначити на посади міністрів або ж голів обласних адміністрацій.

З тернопільських нардепів у цю категорію входять Іван Калаур та Людмила Марченко. І, судячи з недавнього білбордного буму «LM» у Тернополі, Марченко дуже хоче стати першою жінкою, яка очолить Тернопільську ОДА.

Тож, цілком ймовірно, що вже через декілька тижнів Тернопільщина отримає нову губернаторку.

“Слуги народу” готуються до зміни керівництва Тернопільської ОДА. Областю тепер керуватиме жінка? Reviewed by on . У Тернополі заговорили про ймовірну зміну вищого керівництва області. Кажуть, що в обласній організації "Слуга народу" роботою чинного голови ОДА Труша  задовол У Тернополі заговорили про ймовірну зміну вищого керівництва області. Кажуть, що в обласній організації "Слуга народу" роботою чинного голови ОДА Труша  задовол Rating: 0

Додати коментар

scroll to top