Home » ­ » Проросійські політсили вже на Тернопільщині. Місцева влада сприяє?

Проросійські політсили вже на Тернопільщині. Місцева влада сприяє?

20.09.2021 12:02 Категорія: ­ Влада Новини

Тернопільщина втрачає статус патріотичного регіону?… Поміж білбордами Михайла Головка і Івана Чайківського прямісінько під Теребовлею з’явилася реклама відомого проросійського політика Євгенія Мураєва. Це той, хто називав Революцію гідності «державним переворотом», а війну на сході – «громадянським конфліктом». Той, хто виступає за «зближення» України з Росією і є власником проросійського пропагандистського телеканалу «Наш».

Білборд Мураєва стоїть вже понад 2 тижні. І, якщо у 2015-2019 роках проросійські сили боялись  навіть подумати про те, щоб потикатися в Тернопільську область, то сьогодні місцева влада («Слуги народу» + «Свобода») просто не звертає на це уваги.

Подейкують, що однією з причин сприяння Мураєву є те, що мало не кожного тижня «свободівці», у тому числі і голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, виступають на його телеканалі «Наш».

Жителі області вже давно помітили, що коаліція «Слуг народу» і «Свободи» в області суттєво вплинула на ідеологічні принципи «свободівців».  Люди дивуються і не можуть зрозуміти, чому «Свобода» так легко промінялапатріотизм на посади від ЗЕкоманди.

012ED861-55DA-416C-8C2D-C2F1C89A34AC

Проросійські політсили вже на Тернопільщині. Місцева влада сприяє? Reviewed by on . Тернопільщина втрачає статус патріотичного регіону?… Поміж білбордами Михайла Головка і Івана Чайківського прямісінько під Теребовлею з’явилася реклама відомого Тернопільщина втрачає статус патріотичного регіону?… Поміж білбордами Михайла Головка і Івана Чайківського прямісінько під Теребовлею з’явилася реклама відомого Rating: 0

Додати коментар

scroll to top