Home » ­ » На Тернопільщині витратили 32 мільйони на школу для 5 першокласників

На Тернопільщині витратили 32 мільйони на школу для 5 першокласників

04.09.2021 20:25 Категорія: ­ Влада Новини

Нову школу 1 вересня відкрили у Підгородньому. На церемонію першого дзвоника та відкриття закладу завітав голова Тернопільської ОДА Володимир Труш. Також була присутня і очільниця обласного управління освіти Ольга Хома. 

Вартість нового шкільного закладу у Підгородньому складає 32 000 000 гривень. Згідно проекту двоповерхова будівля розрахована на 70 учнів, однак цього року на навчання прийшло лише 5 першокласників. 

Цікаво, що цього ж року через недофінансування влада Зеленського на Тернопільщині закрила не одну школу, де учнів було значно більше. Все, що було потрібно – зробити ремонт і дати зарплату вчителям, але грошей на це не знайшлося. Як і не знайшлося на косметичні ремонти у всіх інших навчальних закладах Тернопільщини. 

Скільки шкіл області можна було поремонтувати за 32 мільйони, точно сказати не можемо. Але, комфортні умови навчання могли отримати точно значно більше діток.

На Тернопільщині витратили 32 мільйони на школу для 5 першокласників Reviewed by on . Нову школу 1 вересня відкрили у Підгородньому. На церемонію першого дзвоника та відкриття закладу завітав голова Тернопільської ОДА Володимир Труш. Також була п Нову школу 1 вересня відкрили у Підгородньому. На церемонію першого дзвоника та відкриття закладу завітав голова Тернопільської ОДА Володимир Труш. Також була п Rating: 0

Додати коментар

scroll to top