Home » ­ » Як отримати 70 тисяч зарплати відпочиваючи за кордоном знає «свободівець» Михайло Головко

Як отримати 70 тисяч зарплати відпочиваючи за кордоном знає «свободівець» Михайло Головко

02.08.2021 19:26 Категорія: ­ Влада Новини

Понад два місяці, через регулярну відсутність керівництва, Тернопільська обласна рада перебуває на неофіційних канікулах. Не проводяться пленарні засідання і, відповідно, не приймаються жодні рішення. Останнє повноцінне засідання було ще 26 травня. А сесія, що мала відбутись 21 липня, навіть не розпочалась через відсутність майже всіх депутатів із коаліції «Слуг народу» і «Свободи».

Як наслідок – накопичення боргів перед медиками, відсутність коштів на фінансування сільських шкіл та інші невирішені, але важливі для області питання.

Але є і хороша новина – проблем із заробітною платою немає в самого голови обласної ради «свободівця» Михайла Головка. За липень 2021 року чиновник лише офіційно отримав 70 тисяч гривень. При цьому, того ж місяця він на тиждень їздив у США в компанії екс-регіоналів і декілька днів відпочивав у Туреччині.

Такі от справи у влади «Слуг народу» і «Свободи» на Тернопіллі.

Як отримати 70 тисяч зарплати відпочиваючи за кордоном знає «свободівець» Михайло Головко Reviewed by on . Понад два місяці, через регулярну відсутність керівництва, Тернопільська обласна рада перебуває на неофіційних канікулах. Не проводяться пленарні засідання і, в Понад два місяці, через регулярну відсутність керівництва, Тернопільська обласна рада перебуває на неофіційних канікулах. Не проводяться пленарні засідання і, в Rating: 0

Додати коментар

scroll to top