Home » ­ » В аеропорту «Жуляни» при спробі втечі затримали чиновника від «Батьківщини»

В аеропорту «Жуляни» при спробі втечі затримали чиновника від «Батьківщини»

13.08.2021 21:39 Категорія: ­ Влада Новини

Ще доволі нещодавно присутні у Верховній Раді журналісти зафіксували переписку Юлії Тимошенко з керівником Офісу президента Зеленського Андрієм Єрмаком. Тоді Юлія Володимирівна домовлялась з чиновником про призначення її людини на посаду очільника Державної продовольчо-зернової корпорації та люб’язно запрошувала в гості.

Однак сьогодні у стосунках «Слуг народу» та «Батьківщини» щось докорінно змінилось. Андрія Власенко, якого тоді Зеленський таки зробив керівником цієї структури, сьогодні спіймали на спробі втечі. Більше того, чиновнику інкримінують зловживання службовим становищем, що принесло збитків державі на суму 57 мільйонів доларів. Підозру санкціоновав новий міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Тобто, «слуги народу» почали поступово витісняти Юлію Тимошенко від влади над установою, на рахунках якої сьогодні немалі ресурси

Цікаво, що з приходом Андрія Власенка у продовольчо-зернову корпорацію змінились  і керівники відповідних філій установи в областях. Цих людей призначав він особисто, тому, скоріш за все, на своїх посадах вони також довго не втримаються.

Або ж Юлії Володимирівній знову вдасться домовитися та якимось чином заслужити милість Зеленського.

2021-08-13 21.36.132021-08-13 21.36.00

 

В аеропорту «Жуляни» при спробі втечі затримали чиновника від «Батьківщини» Reviewed by on . Ще доволі нещодавно присутні у Верховній Раді журналісти зафіксували переписку Юлії Тимошенко з керівником Офісу президента Зеленського Андрієм Єрмаком. Тоді Юл Ще доволі нещодавно присутні у Верховній Раді журналісти зафіксували переписку Юлії Тимошенко з керівником Офісу президента Зеленського Андрієм Єрмаком. Тоді Юл Rating: 0

Додати коментар

scroll to top