Home » ­ » Українці продовжують найбільше підтримувати Порошенка та Зеленського. Нові соцдослідження

Українці продовжують найбільше підтримувати Порошенка та Зеленського. Нові соцдослідження

12.08.2021 08:19 Категорія: ­ Влада Новини

Найсвіжіше за часом опитування Центру Разумкова демонструє, що 28,8% респондентів, які визначилися з вибором, віддали б свій голос за Володимира Зеленського, 15,9% проголосували б за Петра Порошенка. 

Однак, в порівнянні з червневим дослідженням, рейтинг Зеленського впав (тоді його підтримували 32,4% опитаних). У квітні діючий президент отримав 28,3%. А останнє липневе опитування групи «Рейтинг» відобразило 27,7%.

Також слід зазначити, що велика кількість виборців Володимира Зеленського віком 18-24 роки (27%), а віком 55+ років всього 10%.

Ще один висновок соціологічних досліджень – рейтинг Зеленського коливається залежно від рівня популізму його заяв.

Що ж до рейтингу партій, то за даними Центру Разумкова, його очолили: “Слуга народу” – 26,6%, “Європейська Солідарність” – 17%, ОПЗЖ – 16,2%.

 

В цей же період часу проводилось опитування центру соціологічних досліджень SOCIS, в якому, крім схожих результатів по рейтингу президентських і парламентських симпатій, ставилось запитання «Хто є реальною опозицією до нинішньої влади?».

Українці відповіли так:

▪️26% назвали «Європейську Солідарність»;

▪️23,2% – «Опозиційну платформу – За життя»;

▪️11,7% – ВО «Батьківщина»;

▪️3,4% – партію «Голос» .

 

 

 

Українці продовжують найбільше підтримувати Порошенка та Зеленського. Нові соцдослідження Reviewed by on . Найсвіжіше за часом опитування Центру Разумкова демонструє, що 28,8% респондентів, які визначилися з вибором, віддали б свій голос за Володимира Зеленського, 15 Найсвіжіше за часом опитування Центру Разумкова демонструє, що 28,8% респондентів, які визначилися з вибором, віддали б свій голос за Володимира Зеленського, 15 Rating: 0

Додати коментар

scroll to top