Home » ­ » Стала непотрібною? Чому Офіс президента хоче усунути “Батьківщину” від керівництва ДПЗКУ?

Стала непотрібною? Чому Офіс президента хоче усунути “Батьківщину” від керівництва ДПЗКУ?

11.08.2021 19:57 Категорія: ­ Влада Економіка Новини Погляд

Економічна криза, що сьогодні поглинула Україну, набирає обертів і створює неабияку конкуренцію не лише серед простого населення, а й у корупційній сфері. Особливо швидко зростає напруга між політиками. І, навіть ті, хто ще вчора разом провертали певні схеми, сьогодні можуть стати ворогами.Яскравий приклад – ситуація що днями склалась у Державній продовольчо-зерновій корпорації України. Новий міністр внутрішніх справ Денис Монастирський спільно з Генеральною прокуратурою санкціонував підозру керівнику цієї структури, представнику «Батьківщини» Андрію Власенко.

Мета – повернення контролю над установою, яка розпоряджається залишками 1,5 мільярда доларів китайського кредиту.

Нагадаємо, з приходом до влади «Слуг народу» керівництво над Державною продовольчо-зерновою корпорацією України стало належати Юлії Тимошенко. Центральну структуру та відповідні обласні установи очолили її люди з «Батьківщини». Станом на тоді на рахунок корпорації вже надійшли 1,5 мільярда доларів з Китаю.  В обмін на це фракція «Батьківщина» у Верховній Раді підтримувала чи не усі законопроекти, ініційовані чинною владою.

Однак, схоже, що голоси «Батьківщини» стали непотрібними Офісу президента, а гроші, що залишились на рахунку установи, зайвими не стануть. Тому, ймовірно, тепер Юлія Тимошенко втратить контроль над продовольчо-зерновою корпорацією і перейде в «жорстку опозицію» до влади. Відбудеться це і на місцевому рівні.

На місцях також ведуться дискусії навколо розслідувань у Державній продовольчо-зерновій корпорації України. Відбувається боротьба і за Тернопільську обласну структуру.

Ось як ситуацію оцінив колишній нардеп від Тернопільщини Михайло Апостол.

IMG_1883

Важливо зазначити, що Михайло Апостол – екс-однопартієць та давній недруг чинного очільника філії Державної продовольчо-зернової корпорації України в Тернопільській області Василя Деревляного.

Чим завершаться ці баталії та хто все ж залишиться «при зерні» побачимо вже зовсім скоро…

 

 

 

 

 

Стала непотрібною? Чому Офіс президента хоче усунути “Батьківщину” від керівництва ДПЗКУ? Reviewed by on . Економічна криза, що сьогодні поглинула Україну, набирає обертів і створює неабияку конкуренцію не лише серед простого населення, а й у корупційній сфері. Особл Економічна криза, що сьогодні поглинула Україну, набирає обертів і створює неабияку конкуренцію не лише серед простого населення, а й у корупційній сфері. Особл Rating: 0

Додати коментар

scroll to top