Home » ­ » Концерт для влади і криміналістів: хто був гостем закритого концерту, вартістю в 15 мільйонів бюджетних коштів?

Концерт для влади і криміналістів: хто був гостем закритого концерту, вартістю в 15 мільйонів бюджетних коштів?

26.08.2021 10:04 Категорія: ­ Влада Новини

Концерт на 30 річницю Незалежності України оперного співака Андреа Бочеллі в Маріїнському парку обернувся скандалом. За нього платили з бюджетних грошей (обійшлася ця вечірка в 15 млн гривень), але відпочивали тільки обрані.

Зокрема серед запрошених опинився Микола Рудьковський, не дивлячись на те, що знаходиться під домашнім арештом і звинувачений в рейдерському захопленні. Тепер зрозуміло чому він не сидить у в’язниці, а ходить на заходи офісу.

Чиновники періоду Януковича, які ходять під кримінальними справами за корупцію і розкрадені державні активи, відмінно здружилися з новою владою. І Рудьковський тому відмінний доказ.

Джерело доповнює, що гроші з бюджету були виділені величезні, а тендер публічно ніхто не проводив, віддали його відразу своїм і з націнкою в 30%. Інформація про це викликала б негатив в ЗМІ і суспільстві ще раніше, а зараз вже байдуже. Функціонери Офісу Президента кажуть так: «повоняют і перестануть».

Концерт для влади і криміналістів: хто був гостем закритого концерту, вартістю в 15 мільйонів бюджетних коштів? Reviewed by on . Концерт на 30 річницю Незалежності України оперного співака Андреа Бочеллі в Маріїнському парку обернувся скандалом. За нього платили з бюджетних грошей (обійшл Концерт на 30 річницю Незалежності України оперного співака Андреа Бочеллі в Маріїнському парку обернувся скандалом. За нього платили з бюджетних грошей (обійшл Rating: 0

Додати коментар

scroll to top