Home » ­ » Коаліція «Слуг народу» і «Свободи» в Тернопільській області продовжує ліквідовувати медичні і навчальні заклади

Коаліція «Слуг народу» і «Свободи» в Тернопільській області продовжує ліквідовувати медичні і навчальні заклади

21.08.2021 22:09 Категорія: ­ Влада Новини

Що не сесія Тернопільської обласної ради, то мінус заклад охорони здоров’я чи освіти.

Зовсім нещодавно на вимогу «зеленої» влади коаліція «Слуг народу», «Свободи» і «За майбутнє» проголосувала за ліквідацію єдиного в області Центру реабілітації учасників АТО.

А вже на останньому пленарному засіданні коаліція ліквідаторів підтримала закриття ще десятка медустанов: Бережанського дитячого гостроентерологічного снаторію, Кременецького дитячого психоневрологічного санаторію, Чортківського, Кременецького, Язловецького протитуберкульозних диспансерів та ін.

Також, попри численні прохання колективу, проголосували за закриття Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії, яка до сьогодні повноцінно навчала студентів.

Показово, що навіть серед членів коаліції з’явились депутати, які розкритикували це рішення. «Проти» проголосували Василь Хомінець і Любомир Крупа із «За майбутнє». Останній навіть написав пост на свою сторінку Facebook, де звинуватив «свободівця» Головка і «слугу» Труша у закритті академії. Але через 5 хв пост зник з його сторінки. Напевне, випросити Крупу видалити допис вдалося «господарнику» Івану Чайківському.

Скільки ще лікарень і шкіл закриється, поки отверезіє хоч частина депутатів «зеленої» коаліції, передбачити важко. Але важливо, що процес пішов.

232332517_254461519829786_4933491630748916367_n

Коаліція «Слуг народу» і «Свободи» в Тернопільській області продовжує ліквідовувати медичні і навчальні заклади Reviewed by on . Що не сесія Тернопільської обласної ради, то мінус заклад охорони здоров’я чи освіти. Зовсім нещодавно на вимогу «зеленої» влади коаліція «Слуг народу», «Свобод Що не сесія Тернопільської обласної ради, то мінус заклад охорони здоров’я чи освіти. Зовсім нещодавно на вимогу «зеленої» влади коаліція «Слуг народу», «Свобод Rating: 0

Додати коментар

scroll to top