Home » ­ » Громада чи власний бізнес: про що насправді дбають «господарники» із «За майбутнє»?

Громада чи власний бізнес: про що насправді дбають «господарники» із «За майбутнє»?

12.08.2021 20:50 Категорія: ­ Влада Новини

Білборди з гучним словом «ГОСПОДАР» головного «майбахівця» Тернопільщини Івана Чайківського заполонили чи не всю область. Іван Адамович переконує жителів, що мова йде про вміння працювати на користь держави. Однак, як показує практика, в першу чергу представники «За майбутнє» дбають все ж про свої господарства.

Наприклад, заступниця голови Тернопільської районної ради Уляна Хом’як в робочий день трудиться, але не в районній раді, а на жнивах у агропідприємстві «Агрофірма «Медобори» в селі Кам’янки, де працювала ще до державної служби. Більше того, не соромиться цього і виставляє фото на свою сторінку в Facebook.

Інформація, про те, що чиновниця частіше на жнивах, ніж на офіційній роботі, надійшла нам від жителів села. Люди впевнені, що прибутковий бізнес важливіший для пані Уляни, ніж посада в районній раді.

Хоча, в Україні заступники голів районних рад отримують заробітні плати близько 50 000 гривень, тому було б доречно, щоб представниця «За майбутнє» принаймні була присутньою на робочому місці.

IMG_1952

Громада чи власний бізнес: про що насправді дбають «господарники» із «За майбутнє»? Reviewed by on . Білборди з гучним словом «ГОСПОДАР» головного «майбахівця» Тернопільщини Івана Чайківського заполонили чи не всю область. Іван Адамович переконує жителів, що мо Білборди з гучним словом «ГОСПОДАР» головного «майбахівця» Тернопільщини Івана Чайківського заполонили чи не всю область. Іван Адамович переконує жителів, що мо Rating: 0

Додати коментар

scroll to top