Home » ­ » «Де були тернополяни на Олімпіаді? Вони не вижили на 140 грн», – Президент Федерації каное Тернопільщини

«Де були тернополяни на Олімпіаді? Вони не вижили на 140 грн», – Президент Федерації каное Тернопільщини

13.08.2021 10:29 Категорія: ­ Влада Новини

Президенту Федерації каное Тернопільщини погрожують через його допис у Facebook.

На особистій сторінці у соцмережі Віктор Кузяк розповів про виїзд  збірної команди області на Чемпіонат України з веслуванням на байдарках і каное в м. Дніпро.

«Відповідальний тренер за виїзд на змагання за 2 тижні до виїзду подав кошторис на поїздку і участь в змаганнях, на що структурний підрозділ ОДА, який відповідає за спорт, очолюваний шоуменом Човган Андрієм,не спромігся виділити кошти на участь в змаганнях», – пише Президент Федерації.

Також він розповів, що харчування спортсменів визначається сумою 140 гривень на весь день. Для тренерів передбачено ще менше – 80 грн на день.

Тут Віктор Кузяк згадав відрядження голови обласної ради «свободівця» Михайла Головка до США та поїздку його заступника від «Слуги народу» Ігоря Сопеля на «Євро-2020» і поставив риторичне запитання «Чи витрачали вони 80 гривень в день?»

Схоже, саме за це через кілька годин до нього з погрозами телефонував «свободівець» Олег Любінський.

Історія з Чемпіонатом завершилась тим, що Федерація каное Тернопільщини та тренерський колектив прийняли рішення повезти частину учасників за власні кошти спортсменів і Федерації.

IMG_1984IMG_1985IMG_1983

«Де були тернополяни на Олімпіаді? Вони не вижили на 140 грн», – Президент Федерації каное Тернопільщини Reviewed by on . Президенту Федерації каное Тернопільщини погрожують через його допис у Facebook. На особистій сторінці у соцмережі Віктор Кузяк розповів про виїзд  збірної кома Президенту Федерації каное Тернопільщини погрожують через його допис у Facebook. На особистій сторінці у соцмережі Віктор Кузяк розповів про виїзд  збірної кома Rating: 0

Додати коментар

scroll to top