Home » ­ » В Тернополі планують підвищити тарифи на 70%, в той час як в інших містах України цей відсоток значно нижчий

В Тернополі планують підвищити тарифи на 70%, в той час як в інших містах України цей відсоток значно нижчий

16.07.2021 08:32 Категорія: ­ Влада Економіка Новини

Українців вже попередили про значне підвищення тарифів на комуналку. Втім, ціна на житлово-комульні послуги у різних регіонах відрізнятименться. Так найбільший ріст вартості послуг ЖКГ очікується у Чернівцях та в Тернополі.

Тернопільська влада, яка представлена коаліцією «Слуг народу» і «Свободи», майбутнє підвищення тарифів поки не прокоментувала.

Про суттєве підвищення цін під час пресконференції у Києві 13 липня заявив голова Союзу споживачів комунальних послуг Олег Попенко, повідомляє ГолосUA. Експерт зазначив, що найближчого опалювального сезону очікується зростання вартості послуг теплокомуненерго.

За оцінками експерта прогнозується наступне підвищення тарифів:

* Чернівці – 75%; *

Тернопіль – 70%;

* Старокостянтинів – 63%

* Одеса – 56%;

* Кременчук – 53%;

* Київ – 40%;

* Полтава – 36%;

В Тернополі планують підвищити тарифи на 70%, в той час як в інших містах України цей відсоток значно нижчий Reviewed by on . Українців вже попередили про значне підвищення тарифів на комуналку. Втім, ціна на житлово-комульні послуги у різних регіонах відрізнятименться. Так найбільший Українців вже попередили про значне підвищення тарифів на комуналку. Втім, ціна на житлово-комульні послуги у різних регіонах відрізнятименться. Так найбільший Rating: 0

Додати коментар

scroll to top