Home » ­ » Скликають сесію, але не збираються її проводити: чергове шоу від чиновників Тернопільщини

Скликають сесію, але не збираються її проводити: чергове шоу від чиновників Тернопільщини

20.07.2021 16:45 Категорія: ­ Влада Новини

Коаліція «Слуг народу» і «Свободи» в Тернопільській обласній раді продовжує організовувати театральні шоу в сесійній залі. На одному з попередніх засідань «слуги народу» і «свободівці» дружньо не повернулись в зал після перерви, аби не ставити на голосування питання «вагнерівців».  Цього разу ЗЕдепутатам від цих двох фракцій наказали взагалі не приходити на засідання, що заплановане на завтра.

Справа в тому, що голова облради Михайло Головко повинен скликати сесію за вимогою закону (на сайті ради «висить» петиція, яка вже набрала 500 необхідних голосів і має бути розглянута в десятиденний термін). Але, з іншого боку, в керівництва області серйозна затримка з проектом про внесення змін до бюджету, який досі не готовий. Внаслідок цього не можуть отримати свої кошти десятки установ області, виникають і затримки по зарплатах. Працівники Буданівської психіатричної лікарні не отримують заробітніх плат вже понад пів року.

Тому, щоб навіть не включати мікрофони депутатам від опозиційних партій і не піднімати ці болючі питання, «слуги народу» і «свободівці» просто не з’являться на завтрашньому пленарному засіданні, а в залі пролунає лише одна фраза Михайла Головка про те, що кворум відсутній.

Скликають сесію, але не збираються її проводити: чергове шоу від чиновників Тернопільщини Reviewed by on . Коаліція «Слуг народу» і «Свободи» в Тернопільській обласній раді продовжує організовувати театральні шоу в сесійній залі. На одному з попередніх засідань «слуг Коаліція «Слуг народу» і «Свободи» в Тернопільській обласній раді продовжує організовувати театральні шоу в сесійній залі. На одному з попередніх засідань «слуг Rating: 0

Додати коментар

scroll to top