Home » ­ » Шабунін: Тимошенко та Медведчук заблокували судову реформу

Шабунін: Тимошенко та Медведчук заблокували судову реформу

16.07.2021 19:12 Категорія: ­ Влада Новини

«Солодка парочка Тимошенко/Медведчук заблокували судову реформу: їх депутати внесли до ВРУ блокуючі постанови (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc2_5_1_J?ses=10010&num_s=2&num=5068&date1=&date2=&name_zp=&out_type=&id= )» , – повідомив на своїй Фейсбук-сторінці голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін https://www.facebook.com/vitaliy.shabunin/posts/10158374111054537

Втім, актикорупціонер написав, що хоче «подякувати їм за це». «Бо в найгіршому розкладі блокування це лише на 1,5 місяці, а різати їх рейтинг за це ми будемо постійно. Наголошу, різати рейтинг саме Юлії Тимошенко і всій «Батьківщини», а не Сергію Власенку, чиїми руками внесено блокуючу постанову. З ОПЗЖ – аналогічно», – написав Віталій Шабунін.

Він наголосив, що між старими елітами не має жодної різниці, бо це – різні електоральні обгортки тої самої субстанції. Віталій Шабунін заявив: «нагадую, Медвечук заводить гроші з Росії через афільований з Тимошенко банк (https://nashigroshi.org/2020/08/11/medvedchuk-ta-prodavets-trubnoho-dyzeliu-z-rosii-trymaiut-hroshi-u-banku-ziatia-tymoshenko/ Як стверджують «Наші гроші» мова йде про «Укрбудінвестбанк», – РЕД). А у Власенка в тому банку рахунки».

Віталій Шабунін висловив впевненість, шо «Слуги Народу» не подарують старим елітам навіть такої маленької перемоги і вже найближчим часом грохнуть блокуючі постанови». Тим не менше, антикорупціонер пообіцяв у понеділок запустимо таргетовану рекламу про Тимошенко і ОПЗЖ.

Шабунін: Тимошенко та Медведчук заблокували судову реформу Reviewed by on . «Солодка парочка Тимошенко/Медведчук заблокували судову реформу: їх депутати внесли до ВРУ блокуючі постанови (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc2_5_1_J «Солодка парочка Тимошенко/Медведчук заблокували судову реформу: їх депутати внесли до ВРУ блокуючі постанови (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc2_5_1_J Rating: 0

Додати коментар

scroll to top