Home » ­ » На сесію прийшли 5 із 39 депутатів: чому коаліція «Слуг народу» і «Свободи» в Тернопільській облраді кинула область напризволяще?

На сесію прийшли 5 із 39 депутатів: чому коаліція «Слуг народу» і «Свободи» в Тернопільській облраді кинула область напризволяще?

21.07.2021 15:23 Категорія: ­ Влада Новини

Як ми і прогнозували у попередньому матеріалі, депутати від фракцій «Слуга народу», «Свобода», «За майбутнє» та «Довіра» дружньо не з’явились на сьогоднішньому пленарному засіданні сесії Тернопільської обласної ради. Не зайшли в сесійну залу навіть ті депутати, що працюють в апараті ради і фактично знаходились в приміщенні адмінбудинку. Як наслідок – відсутність кворуму та розгляду будь-яких питань.

Цікаво, що коли на порядку денному стояли питання дерибану парку «Загребелля» чи виділення коштів на будівництво особистої кухні для «сободівця» Головка, всі ці депутати були присутні і голосували «ЗА».

Сьогодні ж, коли область доведена до ручки, а в бюджеті практично не залишилось коштів навіть на виплату заборгованості по зарплатах медикам, чиновники втікають від дискусій і кидають область напризволяще.

На пленарне засідання з’явилось всього 5 депутатів від провладної коаліції: «слуга» Труш, «свободівець» Головко, «господарі життя» або «майбахівці» Болєщук і Боберський, Щиголь від фракції «Довіра».

Депутати від «Європейської Солідарності» і «Батьківщини» прийшли майже в повному складі.

P.S. Цікаво, якою була б доля простого працівника, якби він «забив» на роботу? І чому за це не карають наших депутатів?

На сесію прийшли 5 із 39 депутатів: чому коаліція «Слуг народу» і «Свободи» в Тернопільській облраді кинула область напризволяще? Reviewed by on . Як ми і прогнозували у попередньому матеріалі, депутати від фракцій «Слуга народу», «Свобода», «За майбутнє» та «Довіра» дружньо не з’явились на сьогоднішньому Як ми і прогнозували у попередньому матеріалі, депутати від фракцій «Слуга народу», «Свобода», «За майбутнє» та «Довіра» дружньо не з’явились на сьогоднішньому Rating: 0

Додати коментар

scroll to top