Home » ­ » Курорти важливіші за роботу: депутати ВРУ побили антирекорд по «прогулах». З тернопільських нардепів не прийшов жоден

Курорти важливіші за роботу: депутати ВРУ побили антирекорд по «прогулах». З тернопільських нардепів не прийшов жоден

25.07.2021 21:58 Категорія: ­ Влада Новини Погляд

20 липня, на позачерговому засіданні Верховної Ради України у сесійній залі з’явилося лише 99 народних депутатів. На робочому місці не було навіть спікера Дмитра Разумкова. А із семи народних обранців, що мали б представляти інтереси Тернопільщини, не прийшов жоден.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=14920

7ADECF4E-54C2-4446-BA00-943FAB6EEE70

 

 

Депутати які все ж з’явились на засіданні, скаржились, що більшість їхніх колег вже відпочивають на морях, хоча зараз триває робота в комітетах і період відпусток ще не розпочався. Дехто з нардепів вже почав хвалитись своїм відпочинком у соцмережах: Іван Чайківський розповів своїм підписникам, що ловить рибу на Чорному морі.

9EF9F9DB-DD68-4705-8A57-47BB1EB03974

Схожа ситуація і в Тернопільській обласній раді. Там на минуле пленарне засідання прийшли лише опозиційні фракції «Європейської Солідарності» і «Батьківщини». Від коаліції «Слуг народу», «Свободи», «За майбутнє» і «Довіри» з’явилось лише 5 депутатів із 39:

«Слуга народу» – Володимир Труш (голова ОДА).

«Свобода» – Михайло Головко (голова обласної ради).

«За майбутнє» – Володимир Болєщук (перший заступник голови облради), Олег Боберський.

«Довіра» – Олег Щиголь (голова бюджетної комісії).

Як і у Верховній Раді, засідання сесії Тернопільської обласної ради не відбулося через відсутність кворуму. Присутні депутати не змогли проголосувати за ряд важливих питань. Наприклад, так і не погасили піврічну заборгованість по зарплатах медикам Буданівської психіатричної лікарні.

Курорти важливіші за роботу: депутати ВРУ побили антирекорд по «прогулах». З тернопільських нардепів не прийшов жоден Reviewed by on . 20 липня, на позачерговому засіданні Верховної Ради України у сесійній залі з'явилося лише 99 народних депутатів. На робочому місці не було навіть спікера Дмитр 20 липня, на позачерговому засіданні Верховної Ради України у сесійній залі з'явилося лише 99 народних депутатів. На робочому місці не було навіть спікера Дмитр Rating: 0

Додати коментар

scroll to top