Home » ­ » Екс-регіонали і тернопільський свободівець Михайло Головко разом відвідали США

Екс-регіонали і тернопільський свободівець Михайло Головко разом відвідали США

20.07.2021 18:13 Категорія: ­ Влада Новини Погляд

Тернопільські інформаційні спільноти рясніють інформацією про те, що голова обласної ради Михайло Головко перебуває із візитом у США. Сайти, що належать «Свободі», пишуть про надзвичайну серйозність цієї подорожі і важливість зустрічей. 

Однак, нашу увагу привернуло інше. Судячи зі світлин, тернопільський свободівець (патріот, націоналіст і т.п.) відвідав Сполучені Штати Америки у компанії екс-регіоналів та чинного депутата від ОПЗЖ.

На фото зліва – Юрій Атаманюк (регіонал в минулому, сьогодні заступник у новій партії Бориса Колеснікова «Україна -  наш дім»), по центру – Юрій Мірошниченко (член Партії Регонів), справа – Олег Волошин (чинний депутат від ОПЗЖ).

Схоже, «Свобода» втомилась вдавати з себе проукраїнську політсилу і вирішила йти туди, де «тепліше». Особливо відкрито це відбувається в Тернопільській області. Чого тільки варте утворення в усіх місцевих радах області коаліції «Слуга народу»+ «Свобода».

З кожним таким союзом все менш дивною стає заява Ореста Муца про те, що він разом з Тягнибоком приходив отримувати кошти в центральний офісі Партії Регіонів.

Екс-регіонали і тернопільський свободівець Михайло Головко разом відвідали США Reviewed by on . Тернопільські інформаційні спільноти рясніють інформацією про те, що голова обласної ради Михайло Головко перебуває із візитом у США. Сайти, що належать «Свобод Тернопільські інформаційні спільноти рясніють інформацією про те, що голова обласної ради Михайло Головко перебуває із візитом у США. Сайти, що належать «Свобод Rating: 0

Додати коментар

scroll to top