Home » ­ » Тернопільська «Свобода» боїться стати на захист однопартійця Кошулинського, аби не розірвати коаліцію зі «Слугами народу»?

Тернопільська «Свобода» боїться стати на захист однопартійця Кошулинського, аби не розірвати коаліцію зі «Слугами народу»?

07.04.2021 15:54 Категорія: ­ Влада Новини

Степан Барна закликав ВО «Свобода» підтримати скликання сесії облради для обговорення питання фальсифікації виборів на 87 виборчому окрузі.

«На жаль, вже тиждень реакції політичних фракцій Тернопільської обласної ради на ці події  немає», – зазначив лідер фракції «Європейська Солідарність» на Тернопільщині.

Схоже, коаліція «свободівців» та «слуг» в обласній раді настільки міцна, що перші готові закрити очі на фальсифікації виборів, в наслідок яких програв їх однопартієць.

Тернопільська «Свобода» боїться стати на захист однопартійця Кошулинського, аби не розірвати коаліцію зі «Слугами народу»? Reviewed by on . Степан Барна закликав ВО «Свобода» підтримати скликання сесії облради для обговорення питання фальсифікації виборів на 87 виборчому окрузі. «На жаль, вже тижден Степан Барна закликав ВО «Свобода» підтримати скликання сесії облради для обговорення питання фальсифікації виборів на 87 виборчому окрузі. «На жаль, вже тижден Rating: 0

Додати коментар

scroll to top