Home » ­ » Тернопільська обласна рада вимагатиме звільнення Кирила Тимошенка

Тернопільська обласна рада вимагатиме звільнення Кирила Тимошенка

08.04.2021 21:08 Категорія: ­ Влада Новини

«Європейська Солідарність» в Тернопільській обласній раді закликає колег-депутатів з інших політсил скликати позачергову сесію, щоб відреагувати на фальсифікацію виборів на окрузі №87. Повідомляє https://ternopil.eurosolidarity.org

На офіційному сайті «ЄС» подає текст звернення, в якому висловлює рішучу незгоду з нехтуванням закону, демократичних традицій і цінностей під час виборчого процесу та вимагає:

 

  1. Визнати вибори на цих одномандатних виборчих округах недійсними та встановити достовірні результати виборів.
  2. Звільнити із займаної посади головного фальсифікатора виборів – заступника керівника Офісу президента України Кирила Тимошенка та притягнути до відповідальності всіх винних у порушеннях виборчого законодавства.
  3. Об’єднатися усі проукраїнські політичні сили задля унеможливлення фальсифікації  виборів  надалі й знищення демократичних цінностей, таких як право на вільний вибір, легітимний  і  публічний  характер   виборів,   захист і реалізацію   виборчих   прав   та   свобод  громадян.

 

Чи відбудеться сесія Тернопільської обласної ради та чи підтримають депутати відставку Кирила Тимошенка, побачимо згодом.

 

 

 

Тернопільська обласна рада вимагатиме звільнення Кирила Тимошенка Reviewed by on . «Європейська Солідарність» в Тернопільській обласній раді закликає колег-депутатів з інших політсил скликати позачергову сесію, щоб відреагувати на фальсифікаці «Європейська Солідарність» в Тернопільській обласній раді закликає колег-депутатів з інших політсил скликати позачергову сесію, щоб відреагувати на фальсифікаці Rating: 0

Додати коментар

scroll to top