fbpx  
Home » Влада » Економіст спрогнозував значне подорожчання овочів борщового набору

Економіст спрогнозував значне подорожчання овочів борщового набору

20.03.2021 13:49 Категорія: Влада Економіка Новини

Виконавчий директор Українського дискусійного клубу Олег Пендзин Економіст, спрогнозував, що овочі борщового набору до кінця травня подорожчають як мінімум на 50-60%. 

Про це повідомляє УНН.

«(Ціни на — ред.) овочі сильно будуть рости. За січень-лютий у нас з вами по буряку 40% росту, по моркві 35% росту. Тобто весь борщовий набір буде рости достатньо серйозно і це буде продовжуватися приблизно десь до кінця травня. Я думаю, що як мінімум відсотків 50-60 ми росту цін побачимо однозначно, а то й більше», – сказав економіст.

Споживчі ціни у лютому цього року в Україні зросли на 7,5% у річному вимірі — проти лютого минулого року, у порівнянні з 6,1% місяцем раніше.

Економіст спрогнозував значне подорожчання овочів борщового набору Reviewed by on . Виконавчий директор Українського дискусійного клубу Олег Пендзин Економіст, спрогнозував, що овочі борщового набору до кінця травня подорожчають як мінімум на 5 Виконавчий директор Українського дискусійного клубу Олег Пендзин Економіст, спрогнозував, що овочі борщового набору до кінця травня подорожчають як мінімум на 5 Rating: 0

Додати коментар

scroll to top