Home » ­ » Екс-перший зам голови СБУ Нескромний анонсував проведення скандальної прес-конференції

Екс-перший зам голови СБУ Нескромний анонсував проведення скандальної прес-конференції

27.01.2021 15:40 Категорія: ­ Влада Кримінал Новини

Екс-перший заступник глави СБУ Дмитро Нескоромний опублікував у себе в Телеграмі посилання на свою прес-конференцію (прес-реліз).
Трафік став настільки потужним, що поклав сайт на кілька хвилин.
Прес-конференція відбудеться «Press Club Brussels Europe» 2 лютого з 10:00 до 11:30.
Теми, які він розкриє.
- Корупція на Великому будівництві та дорожньому кейсі
- «вагнергейт»
- кейс Глави СБУ Баканова і його «даму серця», яка живе в Москві і входить в російську «кремлівську» еліту.
- Кейс Єрмака і його «зв’язки» з Кремлем і «донецькими».
Ексс-перший заступник голови СБУ Дмитро Нескромне має інформацію по кейсу «вагнергейт» і участь в ньому Глави Офісу Президента Андрія Єрмака і Глави СБУ Івана Баканова, які за його словами інформацію росіянам, попередивши їх, що літак вагнерівцями посадять в Україні, а всіх заарештують. Цю інформацію Нескромний хоче опублікувати на прес-конференції. Офіс президента, в свою чергу робить все, щоб цього не відбулося.
Інформація по кейсу «вагнергейту» може «знищити» імідж Андрія Єрмака на посаді Глави ОП, а Зеленському все-таки доведеться відправити у відставку свого «ведмедя» і Главу СБУ Івана Баканова. Таким чином втратити двох своїх довірених людей з команди.

Екс-перший зам голови СБУ Нескромний анонсував проведення скандальної прес-конференції Reviewed by on . Екс-перший заступник глави СБУ Дмитро Нескоромний опублікував у себе в Телеграмі посилання на свою прес-конференцію (прес-реліз). Трафік став настільки потужним Екс-перший заступник глави СБУ Дмитро Нескоромний опублікував у себе в Телеграмі посилання на свою прес-конференцію (прес-реліз). Трафік став настільки потужним Rating: 0

Додати коментар

scroll to top