Home » ­ » Тернопільська обласна рада відмовилась підтримувати підприємців краю

Тернопільська обласна рада відмовилась підтримувати підприємців краю

03.12.2020 18:55 Категорія: ­ Влада Економіка Новини

Вже ні для кого не секрет, що задля посади голови обласної ради тернопільська «Свобода» заручилась підтримкою проектів Коломойського «Слуга народу» і «За майбутнє». Однак ще більше розчаровує те, що псевдопатріоти продовжуть танцювати під дудку Зеленського та його команди. 

Сьогодні на другому засіданні нової сесії облради «Свобода», «Слуги народу» та «За майбутнє» дружно відмовились підтримувати підприємців нашої області, які сьогодні байкотують під стінами Верховної Ради. 

Натомість звернення до керівництва держави щодо формування адекватних умов діяльності малого та середнього бізнесу в умовах карантинних обмежень підтримали фракції «Європейської солідарності» та «Батьківщини». 

«На сьогодні та фінансова допомога ФОПам та громадянам, які вимушено не працюють, то як насмішка, а не спроба допомогти. Бо така сума на сьогодні на 20% менше, аніж середня зарплата в Україні у понад 10 тисяч гривень. Водночас, під час «карантину вихідного дня» кожен підприємець, який зіткнувся з відчутними обмеженнями у ці дні, втрачає набагато більше.

В теперішніх реаліях ми бачимо єдиний прийнятний варіант:

• прив’язка річних обсягів доходу спрощенців до розмірів мінімальних заробітних плат (щоб вони змінювалися динамічно, а не переглядалися раз на кілька років і тільки після податкових майданів);

•обов’язкове застосування РРО не з 1 млн грн, як зараз, а з еквіваленту 820 мінімальних зарплат (4 млн грн – цілком адекватна для нинішніх реалій цифра);

• рівні умови при реалізації всіх товарів і послуг ФОПами, у тому числі технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Ми й надалі наполягаємо на продовженні діалогу законодавців та підприємців задля формування адекватних умов праці малого та середнього бізнесу, який є основою будь-якої європейської держави, і вимагаємо не імітувати турботу про підприємців, а переходити до реальних ефективних дій!»,  - йдеться у документі.

Тернопільська обласна рада відмовилась підтримувати підприємців краю Reviewed by on . Вже ні для кого не секрет, що задля посади голови обласної ради тернопільська «Свобода» заручилась підтримкою проектів Коломойського «Слуга народу» і «За майбут Вже ні для кого не секрет, що задля посади голови обласної ради тернопільська «Свобода» заручилась підтримкою проектів Коломойського «Слуга народу» і «За майбут Rating: 0

Додати коментар

scroll to top