Home » ­ » «Слуга» Сергій Надал, або завдяки кому тернопільська «Свобода» переходить у власність Коломойського

«Слуга» Сергій Надал, або завдяки кому тернопільська «Свобода» переходить у власність Коломойського

09.12.2020 15:19 Категорія: ­ Влада Новини Погляд

Усі політики – актори, а деякі ще й обдаровані особливим талантом. До прикладу роль Сергія Надала на сцені тернопільського політичного театру – «вірний друг народу і ворог діючої ЗЕвлади».

 

Вистава розпочинається першим «карантинним поєдинком» між нашим «золотим» мером та урядом.  «Нас хочуть взяти в блокаду!», – кричав Сергій Віталійович під оплески тернополян, чудово розуміючи, що за остаточне рішення про впровадження чи невпровадження «червоної зони» в Тернополі відповідав лише очолюваний ним міський штаб по боротьбі з коронавірусом.

P.S. в перерві між діями Сергій Віталійович з підпорядкованими Києву чиновниками Тернопільської ОДА (які хотіли взяти його в блокаду) дружно вітає випускників під час велилюдного параду вулицями міста.

 

Дія друга – сесія міської ради.

Ясна річ, що тоді всі консолідовано проголосували проти впровадження «червоної зони», але тут цікавим є інший момент. У ході сесії депутати підтримали внесений депутатом від «Європейської Солідарності» Володимиром Міськом проект рішення про висловлення недовіри уряду. Однак, після засідання рішення дивним чином зникло. У кулуарах кажуть,  що відбулось це за командою самого Надала.

Питання:  чому Сергій Віталійович заступається за уряд, який «хоче взяти його в блокаду»?

 

Дія третя – 12 гектарів «ворожнечі».

Тернополяни все ще захоплено спостерігають за карантинним сюжетом. В цей час, майже непомітно голова Тернопільської ОДА Володимир Труш своїм розпорядженням фактично дарує мерії 12 з половиною гектарів дорогоцінної землі біля тернопільського ставу. Така маленька винагорода за майстерну акторську гру Сергія Надала.

 

Дія четверта – дружба заради перемоги.

Тут без зайвих коментарів. Під час місцевих виборів націоналіст-свободівець Сергій Надал об’єднується з екс-регіоналом, а сьогодні шахматною фігурою Коломойського, Іваном Чайківським. Олігарх благословляє цей шлюб.

ттттттттттт

 

Дія п’ята – кАаліція, або поєднання непоєднуваного в стінах облради.

Браво! На біс!

Акт обрання голови Тернопільської обласної ради видався більш видовищним, ніж уся вистава. Сергій Віталійович вперше за декілька років власною персоною відвідав сесійне засідання ради області. Червоний від хвилювання він все ж подавав вид переможця. І не даремно, тижні тісних та витратних переговорів і очільником області стає своє людина – Михайло Головко.

Публіка знову плескає… Однак уважні глядачі розгледіли і закулісся, в якому актори, виявляється, не ворогують між собою, а зовсім навпаки – формують міцну і дружню коаліцію. «Свобода» + «Слуги народу» + «За майбутнє»…

4C83C048-A829-4615-89B9-443F4B06383A

Поклін…але вистава не завершується… Можливо, зовсім згодом Коломойському знову захочеться погратися своїми тернопільськими ляльками…

 

«Слуга» Сергій Надал, або завдяки кому тернопільська «Свобода» переходить у власність Коломойського Reviewed by on . Усі політики – актори, а деякі ще й обдаровані особливим талантом. До прикладу роль Сергія Надала на сцені тернопільського політичного театру – «вірний друг нар Усі політики – актори, а деякі ще й обдаровані особливим талантом. До прикладу роль Сергія Надала на сцені тернопільського політичного театру – «вірний друг нар Rating: 0

Додати коментар

scroll to top