Home » ­ » Продавець військового обладнання в Росію отримає 4 млн грн від Тернопільської облради

Продавець військового обладнання в Росію отримає 4 млн грн від Тернопільської облради

22.12.2020 15:57 Категорія: ­ Влада Кримінал Новини Погляд

Коаліція “Слуг народу” та “Свободи” в Тернопільській обласній раді починає давати перші “плоди”: обласна рада здійснює замовлення на суму 4,12 млн гривень у фірми, яка продає військову техніку Росії та перебуває під санкціями.

Очевидно, непереборне бажання бути при владі змушує Михайла Головка і всю тернопільську еліту «Свободи» забути про свій «патріотизм» та чітко слідувати вказівкам зелених можновладців. Прикро лише те, що справа доходить вже не до дрібних політичних афер, а фактично до зради інтересів усього українського народу.

До слова, навіть Одеська область, де знаходиться скандальна фірма, відмовилась фінансувати установу, що співпрацює з армією окупанта. Тернопільщина тим часом різко змінює свій проукраїнський вектор.

Детальніше:

Комунальна установа Тернопільської обласної ради «База спеціального медичного постачання» замовила системи зберігання медичного кисню для двох міських  лікарень. Угоду уклали з ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Кріопром» на загальну суму 4,12 млн грн.

Про постачальника

ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Кріопром» зареєстрована в смт. Авангард (Одеська область), а його власниками є одесити: Марія та Ігор Кириченки та Андрій Воронов. Згідно з інформацією на сайті компанії, фірма спеціалізується на виробництві кріогенних насосів та газового обладнання, а також пропонує медичний кисень власного виробництва. Щоправда, фірма відсутня у переліку ліцензіатів, які мають ліцензію на виробництво кисню медичного в Україні.

«Кріопром» фігурує у кримінальному провадженні щодо торгівлі військовою технікою з Російською Федерацією. За матеріалами слідства, ТОВ «ВКФ «Кріопром» організувало виробництво насосного обладнання, яке є складовою військової техніки та використовується в установках аеродромно-технічного забезпечення польотів дальньої та середньої авіації.

При експорті у РФ фірма не вказувала у митній документації насоси, які використовуються у військовій техніці. Під виглядом цивільного обладнання фірма нібито передавала його пов’язаним російським підприємствам «Кріокомплект» і «Проект плюс», які в свою чергу здійснювали поставки для військових підприємств РФ.

Ще у липні юристи «Кріопром» намагались закрити кримінальне провадження через закінчення строку давності досудового розслідування, однак у позові відмовили, оскільки ухвалою суд продовжив розслідування до листопада 2020 року.

Але до листопада слідчі так і не змогли завершити розслідування і намагались продовжити термін досудового слідства ще до 20 травня 2021 року. Суд відмовив у продовженні розгляду справи, оскільки слідчі СБУ звернулись з цим в останній день завершення попереднього терміну, а за законодавством мали це зробити не пізніше ніж за 5 днів до його завершення. Крім того, вони не представили в суді жодних слідчих дій, які проводили за попередні 18 місяців.

 

Продавець військового обладнання в Росію отримає 4 млн грн від Тернопільської облради Reviewed by on . Коаліція "Слуг народу" та "Свободи" в Тернопільській обласній раді починає давати перші "плоди": обласна рада здійснює замовлення на суму 4,12 млн гривень у фір Коаліція "Слуг народу" та "Свободи" в Тернопільській обласній раді починає давати перші "плоди": обласна рада здійснює замовлення на суму 4,12 млн гривень у фір Rating: 0

Додати коментар

scroll to top