Home » ­ » Тернопіль безстрашний: попри катастрофічну поширюваність вірусу місто влаштовує паради та масові заходи

Тернопіль безстрашний: попри катастрофічну поширюваність вірусу місто влаштовує паради та масові заходи

23.08.2020 08:59 Категорія: ­ Влада Новини Погляд

В той час, як Україні зупиняють роботу транспорту та торгових центрів, у Тернополі святкують все – від випускного до Дня державного прапора. 

Наслідком такого протесту міської влади проти «червоної зони» стала переповненість першої міської лікарні, яка сьогодні працює на максимум своїх можливостей. Кількість хворих у Тернополі критично зростає з кожним днем. 

Навряд чи скасування масових заходів негативно вплинуло б на економіку Тернополя чи особистий бюджет жителів міста, однак, бажання пропіраритись важливіше.

Тернополянам ж залишається покладатись лише на свою свідомість і уникати соціальних контактів хоча б там, де це справді можливо.

 

Тернопіль безстрашний: попри катастрофічну поширюваність вірусу місто влаштовує паради та масові заходи Reviewed by on . В той час, як Україні зупиняють роботу транспорту та торгових центрів, у Тернополі святкують все - від випускного до Дня державного прапора.  Наслідком такого п В той час, як Україні зупиняють роботу транспорту та торгових центрів, у Тернополі святкують все - від випускного до Дня державного прапора.  Наслідком такого п Rating: 0

Додати коментар

scroll to top