Home » ­ » Віктор Овчарук: Тернопіль має стати Європейським Соціальним містом для українців

Віктор Овчарук: Тернопіль має стати Європейським Соціальним містом для українців

31.07.2020 12:41 Категорія: ­ Влада Економіка Новини Погляд

«Команда Європейської Солідарності в тернопільській області ставить за мету побудову в Тернополі Європейського Соціального міста для українців», – таку заявку в ефірі 4 каналу зробив голова обласної ради та ймовірний кандидат в мери Тернополя від Європейської Солідарності Віктор Овчарук. 

Європейського, за його словами, – означає з сучасною інфраструктурою, доступним громадським транспортом, доглянутими парками і скверами, дворами і дорогами, і найголовніше – з робочими місцями та гідною заробітною платою.

«Що ми маємо на увазі, говорячи про Соціальне місто? Це те, що місто повинне ділитися доходами з громадянами, місто зобов’язане підтримувати своїх жителів. 

До прикладу, ми будемо ініціювати програму, що дасть можливість щомісячно виплачувати по 500 гривень пенсіонерам  міста Тернопіль з мінімальними пенсіями. Це реалістична прорахована програма. 

Наша команда з 2015 по 2019 роки збільшила власні доходи всіх рівнів бюджетів області майже в п’ять раз. З 1,3 міліардів до більше 5. Бюджет міста Тернопіль також виріс з 300 міліонів до майже 2,5 мілліардів. Ми переконані, що частину цих коштів потрібно спрямувати на потребу наших пенсіонерів», – каже Віктор Овчарук.

Віктор Овчарук: Тернопіль має стати Європейським Соціальним містом для українців Reviewed by on . «Команда Європейської Солідарності в тернопільській області ставить за мету побудову в Тернополі Європейського Соціального міста для українців», - таку заявку в «Команда Європейської Солідарності в тернопільській області ставить за мету побудову в Тернополі Європейського Соціального міста для українців», - таку заявку в Rating: 0

Додати коментар

scroll to top