Home » ­ » У день святого Володимира рідні, друзі та колеги вшанували пам’ять Володимира Стефанського.

У день святого Володимира рідні, друзі та колеги вшанували пам’ять Володимира Стефанського.

29.07.2020 16:18 Категорія: ­ Новини
На цвинтар села Великий Кунинець, що на Збаражчині, приїхали члени асоціації «Ради Тернопільщини» – голова обласної ради Віктор Овчарук та голови районних рад, щоб вшанувати пам’ять загиблого від коронавірусу голови Кременецької районної ради Володимира Стефанського.
Володимир Ананійович був доброю, щирою людиною, високо кваліфікованим керівником, самовідданим патріотом, котрий вболівав за рідний край. Боротьбу із підступною хворобою COVID-19 вважав особистим фронтом та особистою відповідальністю. До останнього дня був на посту голови Кременецької райради, відвідував усі громади району, спілкувався із краянами, віддав своє життя на передньому краї боротьби із вірусом.
Священнослужитель відправив на могилі панахиду за упокій душі померлого, а колеги говорили про добрий, світлий спомин, що назавжди залишиться у серцях краян, наголосивши, що Володимир Стефанський буде з нами допоки пам’ять про нього житиме на Тернопіллі.

 

У день святого Володимира рідні, друзі та колеги вшанували пам’ять Володимира Стефанського. Reviewed by on . На цвинтар села Великий Кунинець, що на Збаражчині, приїхали члени асоціації «Ради Тернопільщини» - голова обласної ради Віктор Овчарук та голови районних рад, На цвинтар села Великий Кунинець, що на Збаражчині, приїхали члени асоціації «Ради Тернопільщини» - голова обласної ради Віктор Овчарук та голови районних рад, Rating: 0

Додати коментар

scroll to top