Home » ­ » Останнє опитування СОЦІС: Зеленський продовжує втрачати довіру, в той час як рейтинг Порошенка росте

Останнє опитування СОЦІС: Зеленський продовжує втрачати довіру, в той час як рейтинг Порошенка росте

09.07.2020 17:29 Категорія: ­ Влада Новини

Якщо рейтинг діючого президента та його партії знизився, то в його попередника з командою навпаки зріс, в порівнянні з минулорічними виборами. Про це свідчать соціологічне дослідження компанії СОЦІС, яке пройшло з 24 по 30 червня.
Якби найближчої неділі в другому турі президентських виборів знову зустрілись Зеленський і Порошенко, то результат би значно відрізнявся від минулорічних показників. Зеленського готові підтримати близько 65% виборців, тоді як за Порошенка голосували б вже майже 35% українців, що на 10% більше минулорічних показників.
Якби найближчої неділі відбувся перший тур президентських виборів, то симпатії українців розділились би наступним чином: за Володимира Зеленського готові проголосувати 36,6%, за Петра Порошенка – майже 21%, за Юрія Бойко – 16%. Юлія Тимошенко та Ігор Смешко набираюсь майже по 7% голосів. Інші кандидати – менше 5%.
Більш показовими є партійні рейтинги. Президентська партія «Слуга народу» за рік у владі втратила майже половину свого рейтингу – зараз за неї готові проголосувати 26,6%, замість 43%.
«Європейська Солідарність» збільшила підтримку виборців у 2,5 рази – до 21,3%. Це найбільш ріст підтримки партії серед усіх політичних сил. Нагадаємо, на позачергових парламентських виборах «ЄС» набрала 8,1%.
Дещо наростила рейтинг і партія Бойко-Медведчука ОПЗЖ – з 18,6% вона займає третю сходинку рейтингу. Минулого року за неї проголосувало на 5% менше громадян.
Майже без змін рейтинг «Батьківщини» Юлії Тимошенко – 7,3%. Також прохідний бар’єр, згідно з опитуваннями, долає «Сила і честь» Ігоря Смєшко – близько 5%.
Єдина партія, яка має представництво в парламенті, але не долає прохідний бар’єр згідно з опитуванням – «Голос».

опитуванняопитування1

Останнє опитування СОЦІС: Зеленський продовжує втрачати довіру, в той час як рейтинг Порошенка росте Reviewed by on . Якщо рейтинг діючого президента та його партії знизився, то в його попередника з командою навпаки зріс, в порівнянні з минулорічними виборами. Про це свідчать с Якщо рейтинг діючого президента та його партії знизився, то в його попередника з командою навпаки зріс, в порівнянні з минулорічними виборами. Про це свідчать с Rating: 0

Додати коментар

scroll to top