Home » ­ » На посаду мера Тернополя претендуватимуть чинний голова облради та міста

На посаду мера Тернополя претендуватимуть чинний голова облради та міста

23.07.2020 10:05 Категорія: ­ Влада Новини

Вже через кілька днів після того, як стали очевидними кандидати на посаду очільника Тернополя, у різноманітних інтернет-ресурсах жителі міста стали висловлювати свої політичні вподобання. З першого передвиборчого моніторингу соцмереж стає зрозуміло, що тернополяни хочуть бачити в цьому кріслі досвідченого проукраїнського політика, а так звані «нові обличчя» довіри вже не викликають.

У лідерах фаворитів сьогодні голова обласної ради Віктор Овчарук («Європейська Солідарність») а чинний мер Сергій Надал («Свобода»).

 

110314336_657143371544363_6765314015976415856_n

Що нам відомо про цих політиків?

 

Віктор Овчарук

8 грудня 2015 року на першій сесії Тернопільської обласної ради шостого скликання обраний головою ради.

Член Наглядової ради Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.

17 лютого 2017 року обраний віце-президентом Української асоціації районних та обласних рад, курує медичний напрямок діяльності організації.

З лютого 2018 року — кандидат медичних наук, захистив дисертацію «Клініко-патогенетичні аспекти діагностики та профілактики плацентарної дисфункції» у Івано-Франківському національному медичному університеті.

Член фракції «Європейська Солідарність».

 

Сергій Надал

15 березня 2009 обраний депутатом Тернопільської обласної ради (фракція ВО «Свобода»).

Голова Комісії з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, транспорту та зв’язку, інвестицій, підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності. Керівник Тернопільської обласної громадської організації «Українці допомагають українцям».

На вибори міського голови 31 жовтня 2010 року Сергія Надала висунуто політичною партією «Свобода».

 

На посаду мера Тернополя претендуватимуть чинний голова облради та міста Reviewed by on . Вже через кілька днів після того, як стали очевидними кандидати на посаду очільника Тернополя, у різноманітних інтернет-ресурсах жителі міста стали висловлювати Вже через кілька днів після того, як стали очевидними кандидати на посаду очільника Тернополя, у різноманітних інтернет-ресурсах жителі міста стали висловлювати Rating: 0

Додати коментар

scroll to top