Home » ­ » Хто причетний до корупційного скандалу навколо доріг Тернопільщини?

Хто причетний до корупційного скандалу навколо доріг Тернопільщини?

08.07.2020 17:19 Категорія: ­ Влада Кримінал Новини

Це питання досі залишається відкритим, адже коментарів стосовно оприлюднених аудіозаписів ніхто не дає. Не вдалося почути керівника Тернопільської САД і депутатам обласної ради: його звільнили перед самим засіданням сесії. 

Нагадаємо, що мережею поширився аудіозапис, на якому чути нібито керівника Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Ігора Раїнчука, який обговорює з своїм київським помічником Олегом Вінчуком «відкат» від реалізації брудної фінансової схеми у дорожній сфері Тернопільщини.  

Загалом учасники розмови ділять 5%.  1% отримає Раїнчук, ще 4%, за словами помічника, отримає так званий «перший» та депутати провладної фракцї «Слуга народу». 

Хто цей «перший» ніхто не знає, однак екс-очільники ОДА Степан Барна та Олег Сиротюк кажуть, що так у вузьких колах завжди називали Президента.
Невже 4% має отримати безпосередньо Зеленський?

Хто причетний до корупційного скандалу навколо доріг Тернопільщини? Reviewed by on . Це питання досі залишається відкритим, адже коментарів стосовно оприлюднених аудіозаписів ніхто не дає. Не вдалося почути керівника Тернопільської САД і депутат Це питання досі залишається відкритим, адже коментарів стосовно оприлюднених аудіозаписів ніхто не дає. Не вдалося почути керівника Тернопільської САД і депутат Rating: 0

Додати коментар

scroll to top