Home » ­ » Які суми «відкату» з доріг отримують нардепи Тернопільщини згідно скандального аудіозапису, оприлюдненого сьогодні?

Які суми «відкату» з доріг отримують нардепи Тернопільщини згідно скандального аудіозапису, оприлюдненого сьогодні?

05.06.2020 21:34 Категорія: ­ Влада Кримінал Новини

 Сьогодні вранці мережею поширився аудіозапис, на якому чути нібито керівника Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Ігора Раїнчука, який обговорює з своїм київським помічником Олегом Вінчуком «відкат» від реалізації брудної фінансової схеми у дорожній сфері Тернопільщини.  

Загалом учасники розмови ділять 5%.  1% отримає Раїнчук, ще 4%, за словами помічника, отримають керівник Укравтодору та депутати провладної фракцї «Слуга народу». 

Ми здійснили декілька простих математичних обрахунків і з‘ясували, що з загального бюджету будівництва доріг, що буде складати близько двох мільярдів, сума «відкату» для наших народних обранців складатиме приблизно 100 млн.

З нетерпінням чекаємо коментарів депутатів фракції «Слуга народу» Ігора Василіва, Людмили Марченко, Андрія Богданця, Володимира Гевка та Івана Калаура. 

PS: нагадаємо, що фірма, нібито близька до нардепа Василіва, за розчистку снігу в  Підволочиському районі у 2020 році отримала близько 20 млн гривень.

Які суми «відкату» з доріг отримують нардепи Тернопільщини згідно скандального аудіозапису, оприлюдненого сьогодні? Reviewed by on .  Сьогодні вранці мережею поширився аудіозапис, на якому чути нібито керівника Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Ігора Раїнчука, який обговорює  Сьогодні вранці мережею поширився аудіозапис, на якому чути нібито керівника Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Ігора Раїнчука, який обговорює Rating: 0

Додати коментар

scroll to top