Home » ­ » В Тернополі відбулась акція протесту через корупційний скандал з головою САД області

В Тернополі відбулась акція протесту через корупційний скандал з головою САД області

11.06.2020 11:52 Категорія: ­ Влада Новини

Протестувальники обурені діями голови Служби автомобільних доріг в Тернопільській області. 

https://www.facebook.com/watch/?v=292397848566081

Активісти громадської організації “Громадянський рух” Хвиля “влаштували акцію протесту через корупційний скандал за участю голови Служби автомобільних доріг Тернопільської області Ігоря Раінчука.

Про це повідомляють “Українські новини”, передає РБК-Україна.

За їх словами, акція повинна продемонструвати обурення громадськості діями чиновника, голос якого нещодавно фігурував на плівках, на яких обговорювалися “відкати” з дорожнього будівництва в регіоні.

“У мережі днями опублікували звукозапис розмови начальника Служби автомобільних доріг в Тернопільській області, де він просить 1% від тендерів для себе особисто. Тому ми сьогодні вирішили зайти до нього в гості і вручити 1-процентний кефір. Це – все, на що він може розраховувати від держави громадськості та підрядників “, – розповів глава організації Олексій Станько.

 

В Тернополі відбулась акція протесту через корупційний скандал з головою САД області Reviewed by on . Протестувальники обурені діями голови Служби автомобільних доріг в Тернопільській області.  https://www.facebook.com/watch/?v=292397848566081 Активісти громадсь Протестувальники обурені діями голови Служби автомобільних доріг в Тернопільській області.  https://www.facebook.com/watch/?v=292397848566081 Активісти громадсь Rating: 0

Додати коментар

scroll to top