Home » ­ » Молода жителька Монастирищини просить врятувати їй життя та зберегти донечці маму

Молода жителька Монастирищини просить врятувати їй життя та зберегти донечці маму

25.05.2020 08:54 Категорія: ­ Новини

У 36-річної Тетяни Смереки з села Горішня Слобідка Монастириського району раптово відмовили нирки. Одна зовсім не працює, інша – на 30%.

Жінці потрібні донори крові, донор нирки та більше 200 тисяч гривень на термінову операцію по пересадці.

“Ми були в дочки днями, -  розповів Смерека Михайло Васильовчи, батько дівчини. - Купляли кров їй переливали, плюс роблять я так розумію гемодіаліз, автобуси не ходять з Монастириська у Тернопіль, то ми наймаємо таксі, ну а що робити. Лікарі не дають ніяких прогнозів, кажуть, що чим швидшу зробити операцію тим краще. Сама операція вартує 60 тисяч гривень плюс нирка там ліки пересадка то ще 150 тисяч гривень мінімум. У нас таких грошей немає. Тому найперше дякую лікарям, що надали вчасну допомогу, встановили діагноз та прошу усіх небайдужих допомогти врятувати життя дочці”.

За словами родичів у жінки був високий тиск, їй призначили відповідне лікування, чому відмовили саме нирки, зараз сказати важко, та час йде на дні, щоб врятувати їй життя та зберегти здоров’я.

Нижче подаємо реквізити для перерахунку благодійних внесків:

Отримувач:Смерека Михайло Васильович

Реквізити картки: 5167 4901 2771 8303 Ощад-Банк.

Отримувач:Смерека Михайло Васильович

Реквізити картки: 5168 7573 9864 6184 Приват Банк.

Молода жителька Монастирищини просить врятувати їй життя та зберегти донечці маму Reviewed by on . У 36-річної Тетяни Смереки з села Горішня Слобідка Монастириського району раптово відмовили нирки. Одна зовсім не працює, інша - на 30%. Жінці потрібні донори к У 36-річної Тетяни Смереки з села Горішня Слобідка Монастириського району раптово відмовили нирки. Одна зовсім не працює, інша - на 30%. Жінці потрібні донори к Rating: 0

Додати коментар

scroll to top