Home » ­ » Тернопільщина знову отримала допомогу фонду Порошенка

Тернопільщина знову отримала допомогу фонду Порошенка

09.04.2020 16:55 Категорія: ­ Новини Погляд

6EB86C79-B285-4A73-96EB-75DE3969EF71Тернопільщина отримала чергову допомогу для медиків. Сьогодні – це захисні костюми для убезпечення лікарів під час контактування з хворими на коронавірус. Ці костюми – це ініціатива фонду Порошенка та компанії ROSHEN. Протягом наступного тижня ми очікуємо отримати тисячу одиниць такого спецодягу. Його спрямуємо, перш за все, у лікарні, які визначені опорними для лікування хворих на COVID-19.

«Сьогодні костюми із першої партії, яка надійшла на Тернопільщину, ми спрямували у Монастириську та Бучацьку районні лікарні. Заразом також завезли продуктові набори для соціально-незахищених осіб у цих районах. Наше завдання – захистити медиків, які перебувають на передовій у боротьбі з коронавірусною інфекцією. Адже від того, як почуватимуться вони, залежить й наше життя і здоров’я», – зазначає голова фракції «Європейської солідарності» у Тернопільській обласній раді Степан Барна.

За його словами, команда «Європейської солідарності» у таких питаннях не може залишатися байдужою. «І сьогодні ми підставляємо плече владі для того, щоб допомогти їй подолати пандемію коронавірусу в Україні. Водночас, вимагаємо вживати широких заходів, аби ця робота була ефективною», – підкреслює він.

Додамо, раніше ми передали у Монастириську районну лікарню й реанімаційне обладнання від фонду Порошенка вартістю 500 тис. грн.

https://www.facebook.com/stepanbarna/videos/3696779350395992/?fref=search&__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARAF5BO-_A-Uame2VR3oI_P1TLGPmc5W9X6XDT3ORDQ_XRkESsvKZ3xgj8NlbWW-m7SZsUPtht8orms4

Тернопільщина знову отримала допомогу фонду Порошенка Reviewed by on . Тернопільщина отримала чергову допомогу для медиків. Сьогодні – це захисні костюми для убезпечення лікарів під час контактування з хворими на коронавірус. Ці ко Тернопільщина отримала чергову допомогу для медиків. Сьогодні – це захисні костюми для убезпечення лікарів під час контактування з хворими на коронавірус. Ці ко Rating: 0

Додати коментар

scroll to top