Home » ­ » «Зелені» борди у Тернополі: провокація чи піар хід?

«Зелені» борди у Тернополі: провокація чи піар хід?

02.03.2020 15:53 Категорія: ­ Влада Новини Погляд

У Тернополі президенту Зеленському нагадали про «кінець епохи бідності». По місту з’явилися борди із фразою «1 рік – кінець епохи бідності».

На білбордах також зобразили собаку, як ймовірний натяк на те, що комуналку можна сплатити, продавши свого домашнього улюбленця.

Ми запитали тернополян, що вони думають про цю появу в місті.

Пані Галина, яка часто ходить тротуаром, де встановлено борд, каже: «Це можливо жарт, але до першого квітня ще далеко».

За її словами, кінець епохи бідності не настав. «Життя в нас стало дуже тяжке. Якщо я відпрацювала на ХБК 20 років в три зміни, це порахуйте скільки років я не спала. І в мене пенсія 1690 гривень. Навіть не дві  тисячі. Я маю більше стажу, але 20 років в тяжких умовах працювати на ХБК, так тяжко і мати таку мінімальну пенсію. Це просто неправильно. А як вижити людині одній? Якщо вона не має допомоги більше ні від кого. І коли за хату мені прийшло 2250 в тому місяці – за опалення 2 тисячі майже. А як вижити, за що жити? І я нині, в даний час, я ще працюю. Чому в 66 років я повинна працювати? Хай би пан Зеленський мені відповів», – бідкається пані Галина і додає: «Якщо ми за нього голосували, то він повинен щось зробити для людей, а він нічого не робить для людей. Я не бачу абсолютно ніякого здвигу. Обіцянки-цяцянки».

Такої ж думки й тернополянин Віктор, який вважає, що влада не справляється з тими обов’язками, зобов’язаннями, які на них поклав український народ.

«Практично по всіх сферах життя, не лише з точки зору боротьби з бідністю, в нас кругом якісь недоречності. Критика була цією владою попередньої, але практично по всіх фронтах робиться лише гірше. Особливо турбує загравання з олігархатом. Я, звичайно, розумію, що нашій владі також хочеться догодити Путіну. Або ми відстоюємо інтереси простих українців, або у нашої влади зовсім інші інтереси. Вони переймаються, щоб сконцентрувати владу у своїх руках, а не про те, щоб дбати про інтереси України та українців. Тому такі білборди актуальні, але це занадто вузько, як на мене, бо ми маємо багато проблем, а не лише з бідністю.  Бідність – це лише один з елементів, який ми відчуваємо щодня у своєму житті», – переконаний пан Віктор.

«Зелені» борди у Тернополі: провокація чи піар хід? Reviewed by on . У Тернополі президенту Зеленському нагадали про «кінець епохи бідності». По місту з’явилися борди із фразою «1 рік – кінець епохи бідності». На білбордах також У Тернополі президенту Зеленському нагадали про «кінець епохи бідності». По місту з’явилися борди із фразою «1 рік – кінець епохи бідності». На білбордах також Rating: 0

Додати коментар

scroll to top