Home » ­ » У Монастириську районну лікарню передали реанімаційне обладнання від фонду Порошенка

У Монастириську районну лікарню передали реанімаційне обладнання від фонду Порошенка

26.03.2020 19:24 Категорія: ­ Новини

Сьогодні по всій Україні реалізовується проект «Європейської солідарності» спільно з фондом Петра Порошенка щодо забезпечення лікарень першочерговим обладнанням для подолання коронавірусної інфекції. Реанімаційне обладнання передали й для Монастириської районної лікарні, яка сьогодні найбільше потребує допомоги в оновленні матеріально-технічної бази.

Передачу доставили голова Тернопільської територіальної організації партії «Європейська солідарність» Тарас Юрик та голова фракції «Європейської солідарності» у Тернопільській обласній раді Степан Барна

«Розуміючи всю гостроту ситуації, яка склалася у Монастириському районі, ми передаємо екстрено допомогу туди, – каже Тарас Юрик. – Сьогодні наша країна, як і весь світ зрештою, перебуває в кризовій ситуації, і ми знаємо, що фактично кожна лікарня в нашій країні потребує величезної кількості обладнання, яке може рятувати життя людей. Тому не можемо залишатися осторонь»

«Щиро дякую за таку допомогу. Зараз вона потрібна як ніколи. Особливо такий апарат, як інфузоматщодозує введення медикаментів хворим, як відсмоктувач, що також вкрай необхідний. Ми мали один інфузомат. Тепер маємо два. Дякуємо за дихальну апаратуру, блок масок. Все сертифіковане. Ми отримали всі документи. Окремо дякуємо фонду Порошенка, Софії Федині та всім, хто долучився», – підкреслив районний хірург Василь Ференц.

Голова фракції ЄС у Тернопільській обласній раді Степан Барна також додав, що, крім цієї допомоги, у Монастириський район відправлять дві машини екстреної медичної допомоги, кошти на придбання яких Тернопільщина отримала у 2019 році за ініціативи пятого президента України Петра Порошенка. Загалом, наша область придбала 42-ві нових швидкі та отримала 35-ть, що вже були у використанні.

 

У Монастириську районну лікарню передали реанімаційне обладнання від фонду Порошенка Reviewed by on . Сьогодні по всій Україні реалізовується проект «Європейської солідарності» спільно з фондом Петра Порошенка щодо забезпечення лікарень першочерговим обладнанням Сьогодні по всій Україні реалізовується проект «Європейської солідарності» спільно з фондом Петра Порошенка щодо забезпечення лікарень першочерговим обладнанням Rating: 0

Додати коментар

scroll to top