Home » ­ » Заробляти, сидячи в Раді: урок від тернопільської нардепки Людмили Марченко

Заробляти, сидячи в Раді: урок від тернопільської нардепки Людмили Марченко

08.02.2020 11:28 Категорія: ­ Влада Новини

5 лютого на засіданні Верховної Ради України депутата від партії «Слуга народу» Людмилу Марченко засікли за бізнес-перепискою. Пише видання «Апостроф».

Журналісти сфотографували екран телефону нардепа, яка вела комерційне листування, поєднуючи депутатську діяльність з бізнесом.

На фото зафіксована оплата нардепом комунальних послуг, що поставляються тернопільському ресторану “Бограч”, а також листування з одним з його менеджерів.

Також кореспонденту вдалося зафіксувати список чатів Марченко. Серед них є робочі чати ресторану – “Бограч – КАСА” і “Показники – Бограч”. Виходячи з присутності Марченко в цих чатах можна зробити висновок, що народний депутат бере участь в управлінні закладом.

На фото зафіксовано листування Марченко з одним з менеджерів ресторану Настею К., в якій депутат обговорює комерційні питання діяльності ресторану.

Марченко: А чому рахунок на мене? Я ж не ПП
Настя К .: Має бути на Марченко Івана?

Марченко: Настюш, я депутат. Я не проводжу ніякої комерційної діяльності. ФОП Марченко Іван. Відповідно до закону всі робимо. Я зараз оплачу, щоб ти ще раз не їхала, а ти передзвони і скажи, щоб закрили платника Івана.

C48D0352-2777-4FF8-9CDE-E0CD1495AC24Відзначають, що в листуванні з Марченко Настя К. відправляла їй фотографії рахунків за комунальні послуги, надані ресторану “Бограч”. Це може свідчити про те, що Марченко безпосередньо залучена в комерційну діяльність ресторану і може отримувати від цього прибуток. Марченко провела оплату за комунальними рахунками на суму в 10 тисяч 230 гривень.
Під “ФОП Марченко Іван” швидше за все мається на увазі чоловік Людмили – Іван Олександрович Марченко. Він зареєстрований як фізична особа-підприємець за адресою вулиця Володимира Великого, 9 в Тернополі. Ресторан “Бограч” розташований за тією ж адресою.

 

Заробляти, сидячи в Раді: урок від тернопільської нардепки Людмили Марченко Reviewed by on . 5 лютого на засіданні Верховної Ради України депутата від партії «Слуга народу» Людмилу Марченко засікли за бізнес-перепискою. Пише видання «Апостроф». Журналіс 5 лютого на засіданні Верховної Ради України депутата від партії «Слуга народу» Людмилу Марченко засікли за бізнес-перепискою. Пише видання «Апостроф». Журналіс Rating: 0

Додати коментар

scroll to top