Home » ­ » Яким чином зменшуватимуть кількість заторів у Тернополі та що про це думають жителі міста

Яким чином зменшуватимуть кількість заторів у Тернополі та що про це думають жителі міста

10.02.2020 15:09 Категорія: ­ Новини Погляд

Патрульні поліцейські Тернопільщини поділились ідеями як зменшити затори у Тернополі. Про це йдеться в матеріалі на сайті «20 хвилин».

Як навести порядок із заторами в місті розповіли начальник управління патрульної поліції в області Богдан Шевчук та начальник відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в області Андрій Петрук.

На вул. 15 Квітня і Микулинецькій хочуть забрати пішохідні переходи, а для транспорту зроблять «зелену хвилю», щоб він не зупинявся на кожному світлофорі, а проїжджав одним потоком. На вул. Руській, від «політеху» до Універмагу, зроблять односторонній рух.
Паркувальні місця на правій смузі на вул. Живова заберуть, таким чином звільнять її для руху громадського транспорту. На вул. Замковій хочуть зробити парковку та збільшити кільце біля «шостого» магазину тощо.
Патрульні наголошують, що вони досліджують ситуацію та вносять пропозиції на розгляд міськради.
Як зменшити затори в місті ми запитали тернополян. Що вони думають з цього приводу, – дивіться у проєкті «Власне бачення» інтернет-телебачення МедіаТОР.
Джерело: Медіатор

Яким чином зменшуватимуть кількість заторів у Тернополі та що про це думають жителі міста Reviewed by on . Патрульні поліцейські Тернопільщини поділились ідеями як зменшити затори у Тернополі. Про це йдеться в матеріалі на сайті «20 хвилин». Як навести порядок із зат Патрульні поліцейські Тернопільщини поділились ідеями як зменшити затори у Тернополі. Про це йдеться в матеріалі на сайті «20 хвилин». Як навести порядок із зат Rating: 0

Додати коментар

scroll to top