Home » ­ » У нардепа від Тернопільщини Василіва зняли фари з авто вартістю в мільйон

У нардепа від Тернопільщини Василіва зняли фари з авто вартістю в мільйон

08.02.2020 19:14 Категорія: ­ Влада Кримінал Новини

У Києві з автомобіля, яким користується народний депутат з парламентськоі фракції “Слуга народа” невідомі зняли фари та дзеркала заднього виду. 

Про це УНН повідомили правоохоронці.

До поліції звернувся нардеп Ігор Василів, який повідомив, що з автомобіля Audi Q7, яким він користується, невідомі зняли передні фари та дзеркала заднього виду, коли автомобіль був припаркований біля житлового будинку в Печерському районі столиці.

Наразі поліція розпочала досудове розслідування за ст. 187 ККУ (крадіжка).

Додамо, це новий автомобіль, який з’явився у народного депутата Ігора Василіва, що представляє презедентську партію, відразу після виборів, адже у його щорічній декларації про доходи вона наразі не відображена.
У нардепа від Тернопільщини Василіва зняли фари з авто вартістю в мільйон Reviewed by on . У Києві з автомобіля, яким користується народний депутат з парламентськоі фракції “Слуга народа” невідомі зняли фари та дзеркала заднього виду.  Про це УНН пові У Києві з автомобіля, яким користується народний депутат з парламентськоі фракції “Слуга народа” невідомі зняли фари та дзеркала заднього виду.  Про це УНН пові Rating: 0

Додати коментар

scroll to top