Home » ­ » Близько 300 людей зібралися в Микулинцях Теребовлянського району на протест проти ввезення 98-ми евакуйованих з Китаю людей.

Близько 300 людей зібралися в Микулинцях Теребовлянського району на протест проти ввезення 98-ми евакуйованих з Китаю людей.

18.02.2020 11:47 Категорія: ­ Новини Погляд

Про це повідомила заступниця голови райради Ольга Трапова. За її словами, 20-го лютого до caнaторію “Медобори”, що в cелі Конопківкa біля Микулинців, мaють привезти евaкуйовaних з Китaю людей нa обcервaційні зaходи. Вони мають перебувати там 14 днів.

Голова Тернопільської облдержадміністрації Ігор Сопель повідомив, що офіційного підтвердження цієї інформації немає. За його словами, місце для карантину шукають у всіх областях України.

Директор санаторію Василь Мартинюк каже, що йому повідомили, що “Медобори” і ще кілька закладів для карантину підходять.

Начальник Нацполіції області Олександр Богомол розповів кореспондентам “Новин”, що в поліції нема інформації про те, що евакуйованих з Китаю людей привезуть на Тернопільщину.

Близько 300 людей зібралися в Микулинцях Теребовлянського району на протест проти ввезення 98-ми евакуйованих з Китаю людей. Reviewed by on . Про це повідомила заступниця голови райради Ольга Трапова. За її словами, 20-го лютого до caнaторію "Медобори", що в cелі Конопківкa біля Микулинців, мaють прив Про це повідомила заступниця голови райради Ольга Трапова. За її словами, 20-го лютого до caнaторію "Медобори", що в cелі Конопківкa біля Микулинців, мaють прив Rating: 0

Додати коментар

scroll to top