Home » ­ » ЗАКОН ПРО КАСОВІ АПАРАТИ: ЯКІ ШТРАФИ ЧЕКАЮТЬ НА ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ

ЗАКОН ПРО КАСОВІ АПАРАТИ: ЯКІ ШТРАФИ ЧЕКАЮТЬ НА ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ

09.10.2019 09:34 Категорія: ­ Влада Економіка Новини

Після завершення перехідного періоду, штраф за перше порушення становитиме 100% вартості товару, а за друге – 150%

Найбільше люди бояться саме штрафних санкцій і відповідальності. Нині малий та середній бізнес хоче закриватися, адже податки і штрафи згідно нового закону про касові апарати непомірні. Відповідно підприємці бачать єдиний вихід – закрити свій бізнес. Про це розповіла заслужений економіст України, народний депутат від партії “Європейська солідарність” Ніна Южаніна у програмі “Час: Online” на “5 каналі”.

Відомо, що за порушення, вчинене вперше, у перехідний період – до 1 жовтня – штраф становитиме 10% від вартості товару, проданого із порушеннями. За кожне наступне порушення штраф 50% вартості товару.

ЗАКОН ПРО КАСОВІ АПАРАТИ: ЯКІ ШТРАФИ ЧЕКАЮТЬ НА ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ Reviewed by on . Після завершення перехідного періоду, штраф за перше порушення становитиме 100% вартості товару, а за друге – 150% Найбільше люди бояться саме штрафних санкцій Після завершення перехідного періоду, штраф за перше порушення становитиме 100% вартості товару, а за друге – 150% Найбільше люди бояться саме штрафних санкцій Rating: 0

Додати коментар

scroll to top