Home » ­ » Якщо Київ не розблокує кошти, Тернопільщина не зможе реалізувати понад 20 об’єктів ДФРР

Якщо Київ не розблокує кошти, Тернопільщина не зможе реалізувати понад 20 об’єктів ДФРР

12.09.2019 13:11 Категорія: ­ Економіка Новини

грошіЗаблоковані кошти, які передбачені на реалізацію об’єктів по Державному фонду регіонального розвитку, означають лише те, що в нашій області може побільшати довгобудів. Про це зазначає депутат Тернопільської обласної ради від «Європейської Солідарності» Любомир Білик.

Загалом, у Тернопільській області відібрали 44 проекти  – перелік об’єктів, – ред.), які фінансуються з державного та місцевого бюджетів. Це об’єкти соціальної сфери, інфраструктурні, спортивні тощо. Їх вартість – понад 200 мільйонів і це без співфінансування на місцях, яке також коливається в межах ста мільйонів гривень. На сьогодні кошти надійшли лише на 25 перехідних об’єктів. Роботи на інших 19-ти неперехідних об’єктах розпочатися не можуть у зв’язку з тим, що Київ заблокував фінансування. Пояснення такому рішенню – загроза корупційним ризикам на місцях. Утім, як наголошує Любомир Білик, це вперше за останні п’ять років Тернопільщина не зможе реалізувати об’єкти ДФРР. І навіть якщо кошти дадуть, то велика ймовірність, що виконувати роботи не дозволять погодні умови.

Саме тому, депутати облради від «Європейської Солідарності» ініціювали звернення до Офісу президента та до Кабміну з проханням розблокувати фінансування та дозволити розпочати роботи. Звернення підтримали на сесії обласної ради.

 

Якщо Київ не розблокує кошти, Тернопільщина не зможе реалізувати понад 20 об’єктів ДФРР Reviewed by on . Заблоковані кошти, які передбачені на реалізацію об’єктів по Державному фонду регіонального розвитку, означають лише те, що в нашій області може побільшати довг Заблоковані кошти, які передбачені на реалізацію об’єктів по Державному фонду регіонального розвитку, означають лише те, що в нашій області може побільшати довг Rating: 0

Додати коментар

scroll to top