Home » ­ » Як голосували тернопільські нардепи на першому засіданні новообраної Верховної Ради?

Як голосували тернопільські нардепи на першому засіданні новообраної Верховної Ради?

02.09.2019 09:36 Категорія: ­ Влада Новини

rada_9_sklykannia-655x333Тернопільщина у парламенті 9 скликання представлена мажоритарниками з 5 округів, а також народною обраницею зі списку партії «Слуга народу».

Так, від президентської партії під куполом вчора сиділи Володимир Гевко (округ №167), Андрій Богданець (округ №163), Ігор Василів  (округ №164) та «списочниця» Людмила Марченко.

Також розпочали роботу самовисуванці-аграрії  Іван Чайківський (округ № 165) і Микола Люшняк (округ №166), пише Без Табу.

Вже у перший день роботи парламенту прийняли за основу зняття недоторканності з нардепів. Набути чинності закон, за задумом авторів, має вже у 2020 році. «За» проголосували 363 парламентарі.

Усі тернопільські «слуги народу» віддали за закон голоси. Позафракційний Люшняк – За.  Чайківський, котрий вступив у депутатське об’єднання «За майбутнє» теж віддав свій голос.

Важливим було і голосування за спікера парламенту Дмитра Разумкова. Голову парламенту підтримали усі однопартійці, крім тернополянина Ігора Василіва. Він не голосував. «За» були і Люшняк, і Чайківський. Загалом 382 нардепи.

Що ж до нового Кабінету Міністрів, то яблуком розбрату стала кандидатура Арсена Авакова на посаду Міністра внутрішніх справ.  Оскільки призначення одіозного очільника МВС не виносили окремо, а включили у «пакет» з іншими міністрами, не підтримати його означало і не підтримати решту Міністрів.

«Ні» Авакову  з тернопільських народних депутатів усіх фракцій сказав лише Ігор Василів. Щоправда, це ніяк не допомогло вберегти МВС від Арсена Борисовича. Рішення прийнято 281 голосом

 

Як голосували тернопільські нардепи на першому засіданні новообраної Верховної Ради? Reviewed by on . Тернопільщина у парламенті 9 скликання представлена мажоритарниками з 5 округів, а також народною обраницею зі списку партії «Слуга народу». Так, від президентс Тернопільщина у парламенті 9 скликання представлена мажоритарниками з 5 округів, а також народною обраницею зі списку партії «Слуга народу». Так, від президентс Rating: 0

Додати коментар

scroll to top