fbpx  
Home » Новини » Викладачі з Тернополя отримали Почесні грамоти Кабінету Міністрів України

Викладачі з Тернополя отримали Почесні грамоти Кабінету Міністрів України

02.09.2019 16:06 Категорія: Новини

image001-5Згідно з витягом з протоколу №27 з засідання Кабінету Міністрів України від 17 липня 2019 року, було прийнято рішення про нагородження працівників Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського Почесними грамотами КабМіну за вагомий внесок у забезпечення реалізації державної політики у галузі освіти і науки, підготовку висококваліфікованих фахівців,  сумлінну працю та високий професіоналізм.

Під час Конференції трудового колективу ТНМУ ректор вишу – професор Михайло Корда вручив високі відзнаки доценту кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини Мирославу Домбровичу, завідувачу кафедри фармакології з клінічною фармакологією, професору Олександрі Олещук, доценту кафедри фармакології з клінічною фармакологією Оксані Шевчук, проректору з науково-педагогічної роботи, професору Аркадію Шульгаю, повідомляє прес-служба ВНЗ.

Михайло Михайлович подякував нагородженим за вагомий внесок у розвиток університету та української освіти і науки загалом. Ректор Тернопільського медичного університету побажав їм у майбутньому нових досягнень і звершень.

 

image003-6

image005-6

image007-5

Викладачі з Тернополя отримали Почесні грамоти Кабінету Міністрів України Reviewed by on . Згідно з витягом з протоколу №27 з засідання Кабінету Міністрів України від 17 липня 2019 року, було прийнято рішення про нагородження працівників Тернопільсько Згідно з витягом з протоколу №27 з засідання Кабінету Міністрів України від 17 липня 2019 року, було прийнято рішення про нагородження працівників Тернопільсько Rating: 0

Додати коментар

scroll to top