fbpx  
Home » Новини » Вікторія Сюмар: Відмовляючись від ПДЧ Україна виконує забаганки Росії і може втратити шанс стати частиною західної спільноти

Вікторія Сюмар: Відмовляючись від ПДЧ Україна виконує забаганки Росії і може втратити шанс стати частиною західної спільноти

25.09.2019 13:36 Категорія: Новини

-6-e1562494260178Збереження курсу на євроатлантичну інтеграцію є базовим безпековим пріоритетом для України, адже в сучасному світі тільки комплексне міжнародне партнерство із НАТО зможе гарантувати нашій країні суверенітет і захист від Росії, і протилежна риторика з боку нової влади є неприпустимою, – про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук написала народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар коментуючи заяву віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби про зміну тактики України входження до НАТО.

«Курс на НАТО – це ПДЧ і вступ до НАТО. Крапка. «Незмінність курсу» без заявки на членство – це оксюморон.

Всім «найвидатнішим лідерам сучасності» і їх посадовцям варто усвідомити реальність – на сході Росія з Китаєм проводять найбільші військові навчання і планують створити свій аналог альянсу.

На Заході після початку процедури імпічменту Президента США через “Ukraine Case” Україна стає вкрай токсичною» – зауважила політик.

Сюмар зазначила, що в існуючих геополітичних умовах зміна позиції пріоритетності вступу до НАТО та заграванні з Росією, в даному питанні, може перетворити Україну на буферну державу і віддалити нас від Заходу.

«Ми посередині. З війною з агресивною ядерною державою, єдиний «компроміс» від якої – це виконувати її вимоги. І ці вимоги відомі – Україна у ролі «сірої буферної зони» між НАТО і Росією. Слабка і розділена на автономії.

І відмовляючись від бодай зусиль отримати ПДЧ, ви робите саме це – виконуєте забаганки Росії і можливо назавжди позбавляєте Україну чи не останнього шансу стати частиною західної спільноти», – наголосила парламентар.

Вікторія Сюмар: Відмовляючись від ПДЧ Україна виконує забаганки Росії і може втратити шанс стати частиною західної спільноти Reviewed by on . Збереження курсу на євроатлантичну інтеграцію є базовим безпековим пріоритетом для України, адже в сучасному світі тільки комплексне міжнародне партнерство із Н Збереження курсу на євроатлантичну інтеграцію є базовим безпековим пріоритетом для України, адже в сучасному світі тільки комплексне міжнародне партнерство із Н Rating: 0

Додати коментар

scroll to top