fbpx  
Home » Новини » В Італії загадково помер чоловік з Тернопільщини: тітка розшукує людей, які знають подробиці смерті (фото)

В Італії загадково помер чоловік з Тернопільщини: тітка розшукує людей, які знають подробиці смерті (фото)

15.09.2019 08:08 Категорія: Новини

загадково помер чоловік з ТернопільщиниЖінка з Тернопільської області із міста Збараж отримала з Італії звістку про смерть племінника, пише Голос.

“Звертаюсь до людей, які перебувають в Італії – Pollena Trocchia (зона Неаполя). Може хтось знає мого племінника Наконечного Петра, або людей, друзів з якими він спілкувався, 7 вересня я получила звістку про його загадкову смерть, можливо хтось знає якісь подробиці смерті, бо він у дуже жахливому стані, відгукніться будь ласка !!!”, – написала у соцмережі тітка Леся Барабаш.

 

В Італії загадково помер чоловік з Тернопільщини: тітка розшукує людей, які знають подробиці смерті (фото) Reviewed by on . Жінка з Тернопільської області із міста Збараж отримала з Італії звістку про смерть племінника, пише Голос. “Звертаюсь до людей, які перебувають в Італії – Poll Жінка з Тернопільської області із міста Збараж отримала з Італії звістку про смерть племінника, пише Голос. “Звертаюсь до людей, які перебувають в Італії – Poll Rating: 0

Додати коментар

scroll to top